Blisko 60 managerów na pierwszym szkoleniu Akademii Managera

 

_mg_6334

W miniony poniedziałek w stylowych wnętrzach warszawskiego hotelu Bellotto odbyło się szkolenie „Marketing usług beauty”. Zainaugurowało ono cykl Akademii Managera Spa&Beauty. Szkolenie prowadziła Marta Fiłoń, trener biznesu spa&beauty.

W szkoleniu wzięło udział blisko 60 managerów i właścicieli obiektów spa&beauty z całej Polski. W bogatym programie spotkania znalazły się takie zagadnienie jak: skuteczne techniki i sposoby zdobywania nowych klientów, sprawdzone metody zwiększenia sprzedaży oraz ulepszenia komunikacji marketingowej.

Konkretne i proste rozwiązania wprost do zastosowania i realne przykłady z rzeczywistości pracy salonów beauty  i spa – to główne atuty szkolenia podkreślane przez jego  uczestników.

–  Najbardziej podoba mi się to, że możemy swoje zawodowe problemy przełożyć na rozwiązania, które proponuje Marta Fiłóń. Dzięki poprzednim szkoleniom razem z koleżankami doceniłyśmy wartość sprzedawanych w salonie kosmetyków, a nasza sprzedaż znacznie wzrosła – mówi Marta Sadura-Kwiędacz, manager spa Columna Medica.

– W swoim salonie zastosowałam wiele technik przedstawianych na szkoleniach Pani Marty Fiłoń.  Miałam wielki problem ze sprzedażą kosmetyków do domowej pielęgnacji, a już po jednych warsztatach z Panią Martą Fiłoń – moja sprzedaż wzrosła o 40% – Katarzyna Górnisiewicz, właścicielka salonu „Wspaniałe ciało” w Bełchatowie.

Szkolenie Marketing usług beauty było pierwszym z trzech zaplanowanych spotkań w ramach projektu Akademia Managera. Całość programu Akademii dopełniają warsztaty „Sprzedaż w salonie beauty i spa” oraz „100% manager salonu beauty i spa”.

Bilety sprzedają się bardzo szybko. Zostały już tylko wolne miejsca na szkolenie w Gdańsku (7.11.2016), Katowicach (14.11.2016) i 3 miejsca na szkolenie w Warszawie (3.12.2016).

BILETY>>

Partnerami szkolenia Marketing usług beauty były firmy DR. BELTER i VERSUM.

Kolejne terminy szkoleń Akademii Managera Spa & Beauty pojawią się wiosną 2017.

 

Zobacz galerię zdjęć ze szkolenia:

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube