Bonjour et bienvenue! Maria Galland Paris w Polsce

novagalland350„Normalna skóra nie istnieje… to krajobraz, mozaika potrzeb… Każda skóra jest unikalna” – Maria Galland.

Na tej bazie powstała jedna z najbardziej unikalnych marek kosmetycznych na świecie – MARIA GALLAND PARIS. Wizja, indywidualność i osobowość tej francuskiej marki teraz dostępna także w Polsce w równie wyjątkowej oprawie, jaką przygotowała firma Nova Group.

Maria Galland to wizjonerka i pierwsza na świecie specjalistka od estetyki, która doskonale wyczuła ducha swojej epoki i zaczęła tworzyć produkty najwyższej jakości, aby pomagać kobietom chronić ich piękno, młodość i blask. Już od 1960 roku we współpracy z najlepszymi dermatologami, po dzień dzisiejszy, firma stawia na jakość, tolerancję i bezpieczeństwo produktów stosowanych w salonach i domach milionów kobiet na całym świecie!

Samoświadomość, radość życia i osobowość – wartości które kultywuje MARIA GALLAND PARIS – światowej sławy marka kosmetyków i zabiegów dla salonów i spa, których przepis na sukces opiera się na trzech obszarach kompetencji: produktach, zabiegach i konsultacjach. Najwyższa jakość, kosmetyczne innowacje i wysoce efektywne, zindywidualizowane zabiegi są tym, co nadaje tej marce klasę premium. Szeroki asortyment produktów obejmuje pielęgnację twarzy i ciała, produkty dermo-kosmetyczne, ochronę słoneczną, linię do makijażu.

MARIA GALLAND PARIS to obecnie ponad 10,000 salonów, instytutów i spa w ponad 40 krajach świata. Sukces twórczyni jest kontynuowany i marka niezmiennie kojarzy się z luksusem, skutecznością i przyjemnością. Liczba zabiegów i produktów jest ogromna i odpowiada na wszystkie potrzeby kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Oprócz tradycyjnej pielęgnacji twarzy i ciała, firma oferuje specjalną pielęgnację dla mężczyzn.

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest Nova Group. Firma ta z wieloma sukcesami od ponad 30 lat tworzy unikalne rozwiązania dla nowoczesnych i wyjątkowych hoteli, klinik medycyny estetycznej, gabinetów kosmetycznych oraz obiektów spa & wellness.

Więcej informacji

www.novagroup.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube