Bristol**** Art & SPA Sanatorium – gdzie terapia jest sztuką, a sztuka terapią

bristol350Bristol**** Art & SPA Sanatorium to nowy obiekt w sanatoryjnej ofercie Buska-Zdroju, gdzie harmonijnie łączy się tradycyjne leczenie na bazie słynnych buskich wód z najwyższej klasy sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym. Tradycja z nowoczesnością przenika się tu zresztą znacznie częściej – obiekt to harmonijne współistnienie odrestaurowanego zabytku o 100-letniej historii oraz nowo dobudowanej części hotelu, a w stylowych wnętrzach Bristolu króluje sztuka nowoczesna. Nazwa hotelu Bristol, dzięki uzupełnieniu o słowa ART, SPA i SANATORIUM, w pełni oddaje kierunek działań nowego obiektu.

Bristol**** Art & SPA Sanatorium to profesjonalne sanatorium, które dzięki innowacyjnym rozwiązaniom gwarantuje skuteczną terapię, oferując swoim gościom komfort pobytu właściwy najbardziej luksusowym ośrodkom spa na świecie. Misją obiektu jest osiągnięcie pozycji najbardziej profesjonalnego, komfortowego i innowacyjnego sanatorium w Polsce, w którym leczenie jest prawdziwą sztuką. Tradycyjne leczenie na bazie buskich wód w połączeniu z nowymi technologiami leży u podstaw holistycznego podejścia do procesu powrotu do zdrowia – od profilaktyki, przez trafną diagnozę, po skuteczną rehabilitację i relaks.

Innowacyjne podejście do zdrowia

bristol2600Modernizacja i przebudowa budynku obejmowała gruntowny remont zabytkowego, ponad 100-letniego sanatorium Bristol i dobudowę nowego skrzydła hotelowo-sanatoryjnego z basenem. W 4-gwiazdkowym kompleksie znajduje się 71 pokoi i 42 gabinety zabiegowe. Do dyspozycji gości, oprócz basenu i saun, jest również kawiarnia, restauracja, winiarnia, salon kominkowy z biblioteką, boutique oraz parking. Goście mają do dyspozycji wyjątkowo szeroki wybór terapii z zakresu: balneoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, fizykoterapii, termoterapii, masaży, kosmetyki i spa.

Bristol**** Art & SPA Sanatorium to jedyny obiekt sanatoryjno-hotelowy w Polsce, gdzie powietrze jest krystalicznie czyste, dzięki zainstalowanym urządzeniom, które elektrostatycznie oczyszczają, nawilżają i jonizują przestrzeń hotelową. To jeden z nielicznych obiektów w Polsce, gdzie basen oczyszczany jest nanosrebrem o najwyższych właściwościach bakteriobójczych i silnym zapobieganiu infekcjom.  bristol3600Obiekt dysponuje również unikalną w Polsce bieżnią antygrawitacyjną, z  technologią wynalezioną przez NASA – dzięki niej ciało zostaje odciążone nawet o 80 procent swojej masy, a pacjenci czują, jakby unosili się w powietrzu. Bieżnia jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów po uszkodzeniach w obrębie wszystkich stawów kończyn dolnych; stawów biodrowych, kolanowych i skokowych.Spa, najnowsze rozwiązania rehabilitacyjne i właściwości lecznicze siarki i borowiny to nie wszystko – w Bristolu uzdrawiającą moc ma również sztuka. Właściciele wierzą w siłę jej oddziaływania i w to, że człowiek, który obcuje z jej przejawami sam czuje się lepiej i szybciej wraca do zdrowia, dlatego specjalnie dla swoich gości zgromadzili blisko 200 dzieł sztuki polskich artystów, m.in. Sylwestra Ambroziaka, Marii Anto, Stanisława Baja, Kuby Bąkowskiego, Edwarda Dwurnika, Antoniego Fałata, Zbigniewa Frączkiewicza, Maurycego Gomulickiego i wielu innych.

Gościnność i piękno Bristol**** Art & SPA Sanatorium pokochały już gwiazdy, m.in. Lidia Popiel, Claudia Carlos, Beata Sadowska czy Kamil Stoch.

www.bristolbusko.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube