BUKOVINA Terma Hotel SPA wyróżniona

bukowina tatrzanska, termy bukovina,  tatry z bukowiny, hotel bukovina, lotnicze, hexacopterBUKOVINA Terma Hotel SPA została wyróżniona w Rankingu Mocy Marek Rzeczpospolitej. W ocenie prestiżu kompleks uplasował się na 8 miejscu, co czyni go najsilniejszą marką wśród hoteli w Polsce. W kategorii „Usługi i działalność deweloperska” zajął 4 miejsce wyprzedzając m.in. Itakę, LOT czy Pocztę Polską. BUKOVINA Terma Hotel SPA w tym roku po raz pierwszy pojawiła się w Rankingu Mocy Marek Rzeczpospolitej.

Konsumenci docenili także ogólną doskonałość i wyższość marki, dzięki czemu BUKOVINA zajęła 20 miejsce w rankingu postrzeganej jakości. Wśród 330 najdroższych polskich marek kompleks jest na 308 miejscu, a wartość marki BUKOVINA Terma Hotel SPA została oszacowana na ponad 14 mln złotych. To wielki sukces dla obiektu, który w tym roku obchodził swój 3 jubileusz.

Ranking Mocy Marek Rzeczpospolitej to pierwszy w Polsce ranking oparty na kryteriach finansowych. Jest to coroczny przegląd największych i najsilniejszych brandów zbudowanych na polskim rynku.

www.bukovina.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube