Depilacja bezpieczna i skuteczna

royx400Do tej pory dbałość o gładkie i wypielęgnowane ciało kojarzyła się zapewne Twoim klientkom z bólem, a Ty przed każdą depilacją powtarzałaś im: „Kto chce być piękny, ten musi cierpieć”? Teraz już nie musi tak być! Twoim sprzymierzeńcem okazać się może firma ROYX PRO, która stworzyła rewelacyjną PASTĘ CUKROWĄ, dzięki której depilacja stała się jednocześnie przyjemna, bezpieczna i skuteczna.

Pasta cukrowa to połączenie trzech naturalnych składników- cukru, wody i soku z cytryny. Firma ROYX PRO stworzyła również dwie pasty złożone z glukozy i fruktozy, posiadające neutralne pH. Jedną z głównych zalet past cukrowych jest brak przeciwwskazań do stosowania w przypadku pękających naczynek czy żylaków, a także zdolność usuwania nawet bardzo krótkich włosków i meszku. Od teraz Twoje klientki nie muszą zapuszczać włosków przez wiele dni, nie muszą ukrywać nóg pod długimi spodniami! Wystarczą 2-3mm włoski, by depilacja była skuteczna.

Pierwsza reakcja klientek po zetknięciu z pastą cukrową ROYX PRO? „Niesamowite! Moja skóra nie jest aż tak zaczerwieniona!” Jest to efekt widoczny od razu, pasta cukrowa nie podrażnia skóry- depilację można powtarzać kilkakrotnie w tym samym miejscu! Dlaczego tak jest? Pasta cukrowa nie przykleja się do żywych komórek skóry, tylko do martwych, dzięki temu peelinguje, ale nie narusza płaszcza hydrolipidowego skóry i nie uszkadza naskórka!

Paski fizelinowe możesz odłożyć w kąt- nie będą Ci więcej potrzebne. Pastę cukrową ROYX PRO nakładamy ręką pod włos, zrywamy z włosem, dzięki czemu jest on tak naprawdę wysuwany z kanału mieszka włosowego i nie dochodzi do jego uszkodzenia, a co za tym idzie… Nie łamie się u nasady i nie wrasta w skórę!

Dobrze wiemy jak wiele kobiet boryka się z problemem wrastających włosków i ze zrozumiałych względów są zniechęcone do tradycyjnej depilacji. Pasta cukrowa ROYX PRO może okazać się rozwiązaniem ich wieloletnich problemów!

Wysoką jakość zabiegów zapewniają także jedyne w swoim rodzaju, certyfikowane szkolenia według systemu SUGAR EPIL SYSTEM prowadzone w hurtowniach kosmetycznych i szkołach w całej Polsce i za granicą oraz we własnym CENTRUM SZKOLEŃ. Uczestnicząc w takim szkoleniu masz szansę zapoznać się z rodzajami PAST CUKROWYCH ROYX PRO i ich zastosowaniem, a także nauczyć się z ich pomocą sprawnie przeprowadzać depilację całego ciała (nóg, rąk, pach, okolic twarzy, bikini). Będziesz ćwiczyć pod okiem wprawnego szkoleniowca, który natychmiast wychwyci ewentualne błędy oraz udzieli Ci fachowych rad i wskazówek.

W pakiecie szkoleniowym otrzymasz także zestaw kosmetyków, który pozwoli Ci na wdrożenie tej nowej  metody depilacji w Twoim gabinecie. Zaufaj więc załodze ROYX PRO i skontaktuj się z nami:

logo300

szkolenia@royxpro.com

lub

pod nr telefonu 668 849 981

www.royxpro.com

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube