DXTwin – pierwsze urządzenie bazujące na metodzie STREACHINGU KOMÓRKOWEGO już w Polsce!

DX TWIN 17DXtwin, z portfolio firmy Nova Group, to skuteczne rozwiązanie, stworzone dla całkowitej redukcji cellulitu i nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Osoby, które intensywnie się odchudzają lub też odnotowały znaczy ubytek tkanki tłuszczowej często narzekają na brak elastyczności skóry i jej obwisłość. Problemu tego można uniknąć, włączając do terapii zabiegi innowacyjnym urządzeniem DXTwin.

DXTwin, jako pierwsze urządzenie na świecie, bazuje na metodzie streachingu komórkowego. Metoda doprowadza do trójwymiarowego liftingu skóry, bez ingerencji w tkanki podskórne, dodatkowo wzbogacona o drgania akustyczne niskiej częstotliwości, wprawia komórki tłuszczowe w mikrowibracje. Dzięki temu uwalniana jest zmagazynowana w trójglicerydach energia. Efekty – w postaci wyszczuplenia ciała i napięcia skóry – widać już po pierwszym zabiegu.

Mechaniczne rozciąganie komórek skóry zwiększa produkcję kolagenu. Dzięki długotrwałym badaniom francuskiej firmy Starvac udało się ten efekt zmaksymalizować, precyzyjnie dobierając optymalną moc zasysania fałdów skóry oraz rozmiary głowicy i rolek zabiegowych. Dzięki temu zabiegi odznaczają się niespotykaną dotąd skutecznością, są też w pełni bezpieczne dla pacjenta.

To innowacyjne urządzenie do walki z takimi niedoskonałościami jak: utrata jędrności, brak napięcia, zlokalizowana tkanka tłuszczowa czy skóra pozbawiona elastyczności, działa na zasadzie ultradermicznego masażu próżniowego. Stymulacja włókien elastynowych prowadzi do wygładzenia skóry i poprawy jej napięcia. Dodatkowo zabieg usprawnia cyrkulację krwi i limfy. Działanie drenujące i mikrostymulacyjne zabiegu wspomaga usuwanie toksyn, zastoin i złogów metabolicznych, przyczyniając się do przywrócenia prawidłowego krążenia płynów ustrojowych. Urządzenie wzbogacone zostało o nowe rozwiązania w samej technologii (ulepszona głowica 3D, podwójne zassanie fałdu skórnego w bezdotykowych głowicach EvoSphere), aby jeszcze skuteczniej walczyć z cellulitem.

Co istotne – podczas zabiegu nie wykorzystuje się kombinezonu, przez co jest on bezpieczniejszy – w kombinezonie terapeuta nie jest w stanie zobaczyć naczynek i ryzyko powstania zastoin limfatycznych jest duże. W tym przypadku zabieg jest higieniczny, przyjemny, szybko też widać efekty. Można pracować na produktach kosmetycznych, które nakłada się na skórę przed i podczas zabiegu. Jako jedyne urządzenie na rynku z technologią ultradermicznego masażu próżniowego, dodatkowo walczy ze zlokalizowaną tkanką tłuszczową za pomocą drgań akustycznych niskiej częstotliwości.

Najnowszym osiągnięciem marki Starvac jest urządzenie DXsmart – oparte na technologii state-of-the-art, w kompaktowym rozmiarze i optymalnej cenie. Niewielkie urządzenie służące do przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania i konturowania ciała powstrzymuje upływ czasu i poprawia wygląd skóry.

Zabiegi pobudzające naturalne procesy regeneracyjne można podzielić na 4 kategorie:

  • estetyka – zabiegi przeznaczone do likwidacji defektów estetycznych, na rozstępy, blizny, cellulit, zabiegi drenażu;
  • relaks – grupa zabiegów odprężających, wyciszających i przywracających równowagę;
  • sport – idealne rozwiązania zabiegowe przy zapaleniach ścięgien, skręceniach, nadwyrężeniach, skurczach, naderwaniu lub zesztywnieniu mięśni, zabiegach przygotowujących do zawodów sportowych, niwelujących bolesność po wysiłku fizycznych (zakwasy);
  • terapia/rehabilitacja – grupa zabiegów z przeznaczeniem dla reumatologii, wspomaga leczenie skręceń, nadwyrężeń, problemów naczyniowych, obrzęków, krwiaków, oparzeń.

Sama dieta i siłownia nie wystarczą, aby osiągnąć idealną sylwetkę. Dziś już wiadomo, że pobudzanie wewnątrzkomórkowe jest tak samo ważne w drodze do osiągnięcia wymarzonego celu. Warto więc sięgać po innowacje – w tym przypadku DXTwin i metodę streachingu komórkowego. Właśnie wiosna jest takim czasem, kiedy warto do swojego tygodniowego programu treningowego włączyć również zabiegi na DXTwin. Dzięki temu można zwiększyć wydatek energetyczny nawet o 30%, tym samym doprowadzić do znacznej redukcji tkanki tłuszczowej, nawet w tak newralgicznych obszarach jak okolice brzucha czy pośladki.

Milena Rzeczkowska kierownik działu Nova Med, Nova Group

www.novagroup.pl

Artykuł pochodzi z Beauty Inspiration 3/2016

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube