E-learning w branży Beauty

Nauka o każdej porze dnia i nocy? Z e-learning’iem to możliwe! Spytasz, jak to? Firma Beauty Edu Center wprowadzi Cię w świat nauki online. Wizytówką organizacji jest platforma e-learning’owa dostarczająca kursy online do branży fryzjersko-kosmetycznej. Firma Beauty Edu Center systematycznie rozwija swoją bibliotekę kursów online. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy, szczegóły dostępne są pod adresem: https://beautyeducenter.eu.

Beauty Edu Center tworzy kursy językowe dla Kosmetologów, Kosmetyczek, Stylistów Fryzur a już niebawem i dla Barberów. Kursy kompetencyjne, szkolenia BHP czy szkolenia z zarządzania sobą w czasie i efektywnego wyznaczania celów, to także jedne z tematów obecnych na platformie.

W dzisiejszych czasach poszerzanie swoich kompetencji i nieustanny rozwój są nam bardzo potrzebne. Chcąc coraz to więcej osiągać w życiu i czuć się spełnionym, poświęcamy a przynajmniej powinniśmy poświęcać dużo czasu na szkolenia, czytanie i inne formy dokształcania się.

Choć staramy się żyć wolniej i dbać o work-life balance, to i tak rzadko kiedy mamy czas na rozwijanie swoich pasji, kompetencji czy umiejętności. Brak nam czasu na spędzenie czasu z bliskimi a gdzie tu czas na na przykład dwudniowy wyjazd szkoleniowy. I tutaj naprzeciw wychodzi właśnie e-learning.

Wykupując szkolenie online w przeróżnej postaci, czy to w postaci webinaru, microlearning’u, animacji czy ekranowego kursu, mamy 24- godzinny dostęp do nauki, przez wszystkie dni tygodnia i można korzystać z niej z każdego miejsca na ziemi z dostępem do Internetu.

Czego potrzebujemy oprócz Internetu, aby szkolenie online przyniosło nam satysfakcję? Tylko wewnętrznej motywacji.

Beauty Edu Center wierzy, że szkolenia online są tak samo wartościowe jak i te stacjonarne. Podstawą dobrego warsztatu jest wkład merytoryczny na wysokim poziomie. Firma zdaje sobie z tego sprawę i współpracuje ze świetnymi ekspertami. Każdy kurs tworzony jest ze specjalistą z danej branży i przechodzi przez kilkanaście testów, co daje użytkownikowi pewność, że wykupiony kurs posiada materiał na wysokim poziomie.

Poniżej przedstawiamy 5 korzyści z nauki online dla Twojego salonu:

  1. Treść szkoleń online jest wyselekcjonowana i skupia się jedynie na głównym temacie. Dzięki temu unika się wątków pobocznych pojawiających się na szkoleniach stacjonarnych.
  2. Korzystając z e-learning’u można wykupić kilka kursów, różniących się od siebie tematyką. Pracownicy salonu będą czuć się pewniej w swoim zawodzie i łatwiej im będzie komunikować się z Klientami.
  3. E-learning umożliwia indywidualne dostosowanie tempa nauki do uczestnika szkolenia. To kursant samodzielnie określa kiedy chce się uczyć i ile czasu chce poświecić na naukę.
  4. E-learning to doskonały sposób na zapewnienie pracownikom dostępu do szkoleń. Salon ponosi jednorazowy koszt na zakup szkolenia, z którego może korzystać wiele osób. Co więcej, pracownicy mogą skorzystać z większej ilości szkoleń niż w przypadku uczestnictwa tylko w szkoleniach stacjonarnych.
  5. E-learning to oszczędność czasu. Dzięki dostępowi do kursów na odległość, nie ma konieczności dojazdu do danej instytucji, w której odbywa się szkolenie. Z tematem zawartym w kursie online można zapoznać się szybciej i w określonych odstępach czasu, co zmniejsza ryzyko przeładowania wiedzą.

Zalet e-learning’u jest o wiele więcej. Przekonać się o nich można tylko w jeden sposób. Jaki? Zakupując jedno ze szkoleń online. Wejdź na https://beautyeducenter.eu i sprawdź bibliotekę kursów online firmy Beauty Edu Center. Serdecznie zapraszamy do obserwowania firmy również na:

 

Strona www: www.beautyeducenter.pl

Facebook: https://www.facebook.com/beautyeducenter/

Instagram: https://www.instagram.com/beauty_edu_center/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC5fFHh46Hx2wsY5HlRvIQyA/featured

 

Pracownicy Twojego salonu podziękują Ci za e-learning!

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube