FIT & FUN BEZ WYRZECZEŃ!

publicpreview19 maja na warszawskim Powiślu odbyła się prezentacja przełomowej światowej technologii i wyjątkowego zabiegu – Sculpsure, na punkcie którego już oszalały gwiazdy w USA – teraz dostępnego także w Klinice La Perla.

Jest to pierwszy laser diodowy do niszczenia komórek tłuszczowych. Urządzenie w 25 minut redukuje 25% uporczywej tkanki tłuszczowej, bez bólu i rekonwalescencji. W Dekant Wine Bar & Restaurant, poza gronem dziennikarzy i klientów Kliniki, nie mogło zabraknąć wyjątkowych gości. Pojawiły się m.in. Maria Sadowska, Mariola publicpreview (2)Bojarska-Ferenc czy Karolina Szostak, która jako jedna z pierwszych osób w Polsce wypróbowała zabieg i już cieszy się jego efektami! O hicie nadchodzącego lata w konturowaniu ciała opowiedziała Prezes Kliniki La Perla – Kalina Ben Sira oraz ekspert medycyny estetycznej i specjalista chirurgii plastycznej – dr n. med. Aldona Stachura. Spotkanie uświetnił także klimatyczny występ Sławka Uniatowskiego, który wykonał między innymi singiel „Każdemu wolno kochać” promujący debiutancką płytę.
SculpSure jest idealnym rozwiązaniem do eliminowania miejscowej tkanki tłuszczowej, wykorzystuje 4 płaskie aplikatory, każdy o powierzchni 24 cm2. Pojedyncze aplikatory można układać w systemy, pokrywając tym samym 96 cm2 powierzchni ciała. Podczas zabiegu emitowana energia podgrzewa komórki tłuszczowe do temperatury 42-47 st. C co powoduje ich nieodwracalny rozpad, lecz bez naruszania sąsiadujących tkanek. Co warto podkreślić, komórki tłuszczowe po pewnym czasie usuwane są z organizmu samoistnie. Urządzenie podczas zabiegu wykorzystuje technologię chłodzenia kontaktowego, która wpływa na komfort w trakcie jego wykonywania oraz chroni powierzchnię skóry. Podczas procedury większość pacjentów odczuwa mrowienie i ciepło. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji, od razu po jego wykonaniu można wrócić do codziennej aktywności, a nawet jest ona wskazana by wzmocnić efekty zabiegu, które spotęgują także rytuały drenujące, takie jak polecany w Klinice La Perla Icoon oraz LPG endermologia. Efekty zabiegu widoczne są już po 6 tygodniach od jego wykonania, natomiast pełen rezultat otrzymuje się do 12 tygodni. Nie ma konieczności powtarzania zabiegu, gdyż komórki tłuszczowe ulegają całkowitemu zniszczeniu, ale w razie konieczności, tzn. dużej ilości tkanki tłuszczowej, zabieg można powtórzyć po 4-6 tygodniach.

publicpreview (1)SculpSure™ może być wykonywany na wszystkich fototypach skóry i rodzajach sylwetki. Jest pierwszym zabiegiem laserowym, który otrzymał certyfikat FDA dla nieinwazyjnej lipolizy brzucha i „boczków”. Wykorzystuje wiązkę lasera o niespotykanej dotąd długości 1060 nm, która jest odpowiednia do eliminacji tłuszczu, dlatego jest idealna dla pacjentów, którzy chcą szybko i skutecznie pozbyć się zlokalizowanej i opornej tkanki tłuszczowej. Zabieg jest wykonywany pod opieką lekarza w Klinice La Perla „Łowicka”, a jego cena waha się od 1250 do 5000 zł w zależności od powierzchni poddanej zabiegowi. Tym bardziej warto w niego zainwestować, gdyż efekt jest długotrwały, komórki ulegają całkowitemu zniszczeniu, więc procedura na ogół jest jednorazowa.

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube