FreshForm – mobilny formularz zapisu na newsletter

i - freshmailFirma FreshMail uruchomiła aplikację mobilną dla użytkowników tabletów – FreshForm. Aplikacja ta pozwala budować bazę odbiorców kampanii email marketingowych w dowolnym miejscu i czasie, nawet bez dostępu do internetu. 

 

Dzięki aplikacji użytkownik może zbierać adresy email wszędzie tam, gdzie spotyka nowych klientów. Podczas targów, eventów i konferencji, bezpośrednio na spotkaniu biznesowym, czy w obrębie własnej restauracji, salonu kosmetycznego lub w sklepie stacjonarnym. FreshForm dostępny jest zarówno na system iOS jak i Android. Aby rozpocząć pracę z aplikacją wystarczy aktywne konto we FreshMailu oraz iPad lub tablet z systemem Android. Aplikację FreshForm można pobrać za darmo z iTunes i GooglePlay.

– Aby email marketing był efektywny, kampanie powinny trafiać do odpowiednich ludzi, potencjalnie zainteresowanych ofertą. Ogromną wagę odgrywa więc dobra baza odbiorców. – Udostępniając FreshForm chcemy maksymalnie wesprzeć naszych użytkowników w procesie zbierania dobrej jakości adresów email – mówi Paweł Sala, dyrektor zarządzający FreshMail.

Dzięki FreshForm każdy tablet zamienia się w mobilny formularz zapisu. Już nie zmarnuje się żadna okazja na zdobycie nowych adresów email. Aplikacja daje możliwość pracy offline, a gdy użytkownik znajdzie się ponownie w zasięgu sieci, dane zsynchronizują się automatycznie z jego listą mailingową we FreshMailu.
freshmail.pl/freshform/

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube