Hotele SPA Dr Irena Eris z nagrodą TRAVELLERS’ CHOICE 2016

erisPo raz czternasty serwis TripAdvisor®, w oparciu o miliony recenzji i opinii zebranych w ciągu jednego roku od podróżnych, wybrał najlepsze obiekty na świecie.

trip

Tytuł Travellers’ Choice w kategorii Najlepsze Luksusowe Hotele w Polsce, ponownie został przyznany Hotelowi SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz, po raz pierwszy, otwartemu rok temu, Hotelowi SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Obydwa hotele są jednocześnie nr 1 w regionie na liście obiektów hotelowych portalu TripAdvisor®.

Nagroda przyznawana jest na podstawie opinii wystawionych przez gości, jakie hotel otrzymał w ostatnim roku. Według statystyk, podawanych przez TripAdvisor®, aż 80% użytkowników czyta ok. 6-12 opinii przed dokonaniem rezerwacji w obiekcie hotelowym, a 51% gości publikuje swoje recenzje i dzieli się spostrzeżeniami z pobytu.

Oto opinie gości o Hotelach SPA Dr Irena Eris.

Miejsce, w którym można się zakochać

Bardzo urzekające miejsce! Hotel w każdym calu przemyślany. Piękny wystrój wnętrz, jedzenie przepyszne! Hotelowe spa absolutnie bez zarzutów, jak również strefa saun i basenów. Bardzo miła obsługa, dbałość o detale oraz atmosfera, która panuje w tym hotelu sprawiają, że z pewnością tam wrócę z ogromną przyjemnością!

„Jak zawsze :)”

Kolejny nasz pobyt i kolejne wspaniałe chwile. Obsługa restauracji spisała się super podczas urodzin niespodzianki dla mojego męża. A szef kuchni – profesjonalista – TORT był super. Ogólnie jak zawsze – spokój, miła atmosfera, dobrze dobrane zabiegi i relaks na basenie :).

„Świetny hotel!”

W Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie gościłam dwa razy podczas turniejów (5&6) Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. Które były świetnie przygotowane! Jest to luksusowe miejsce, które zdecydowanie pozwala się zrelaksować, nie tylko w spa, ale także korzystając ze spacerów po lesie, którym hotel jest otoczony. Dla miłośników koni i jazdy konnej polecam stajnię, która ma bardzo przyjazne konie :). Obsługa miła, profesjonalna. Kuchnia smaczna.

TripAdvisor® to największy na świecie serwis turystyczny obecny w 47 krajach, umożliwiający podróżnym zaplanowanie i szybkie zarezerwowanie wymarzonego wyjazdu. Serwis TripAdvisor® odwiedza co miesiąc 350 milionów użytkowników na całym świecie i można na nich znaleźć ponad 290 milionów recenzji i opinii na temat 5,3 miliona obiektów zakwaterowania, restauracji i atrakcji.

 

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube