Inauguracja cyklu „Trendy beauty pod lupą ekspertów”

1-14W miniony poniedziałek odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Managera Beauty Inspiration w cyklu „Trendy beauty pod lupą ekspertów”. To nowa inicjatywa wydawnictwa, której celem jest analiza produktowych i zabiegowych trendów i kierunków rozwoju rynku. Pierwsze spotkanie poświęcone zostało w całości depilacji laserowej.

Spotkanie pod hasłem „Wszytko o depilacji laserowej” odbyło się w stylowym hotelu Bellotto w Warszawie. Wzięło w nim udział blisko 40 managerów z Polski. Na program złożyły się cztery wystąpienia.

Rozpoczął Mariusz Nieścior, redaktor naczelny Beauty Inspiration, który krótko scharakteryzował trend i tło rynkowe rozwoju usług depilacji. W dalszej kolejności dr Marek Wasiluk, lekarz medycyny estetycznej i ekspert w dziedzinie laseroterapii, szczegółowo omówił najistotniejsze aspekty bezpiecznej i skutecznych procedur zabiegów epilacji. Wskazał też na najważniejsze kryteria i parametry, jakimi należy się kierować wybierając laser do epilacji.

 

Po krótkiej przerwie swoją prezentację rozpoczęła Sylwia Modrzejewska (dyrektor do spraw sprzedaży działu Skin Care w grupie Alfaparf) i dr Maciej Kaczówka, którzy przedstawiali zasady działania lasera EPILDREAM ONE, urządzenia, które zdobyło główną nagrodę w konkursie Inspiracje Roku 2016 Beauty Inspiration w kategorii „Urządzenia kosmetyczne”. Dopełnieniem części prelekcyjnej był wykład Marty Fiłoń, trener biznesu beauty&spa, która podzieliła się ze zgromadzonymi wiedzą związaną z tym, jak promować zabiegi epilacji i przekonywać klientki do takiej formy walki z owłosieniem.

Zgodnie z jedną głównych zasad Klubu managerowie mogli też wymieniali się doświadczeniami między sobą i z prelegentami.

 

Pierwsze spotkanie Klubu Managera Beauty Inspiration pod tytułem „Wszystko o depilacji laserowej” było oficjalnym rozpoczęciem serii „Trendy beauty pod lupą ekspertów” i zapowiedzią kolejnych szkoleń, które będą odpowiadały na potrzeby managerów obiektów beauty&spa. W roku 2016 odbędzie się drugie spotkanie kontynuujące cykl. O jego tematyce i terminie poinformujemy do 15 listopada.

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania:

 

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube