Ingrid Millet w Hotel & SPA Evita

Absolucaviar Eye cream v2

Z końcem ubiegłego roku otwarty został Instytut Ingrid Millet w Hotelu & Spa Evita. Jest to już czwarty w Polsce Instytut Ingrid Millet, luksusowej marki kosmetycznej z portfolio firmy Nova Group.

Hotel Evita położony jest w sercu Borów Tucholskich, w malowniczej miejscowości wypoczynkowej Tleń. Wyróżnia go komfort i wyjątkowa atmosfera, wyszukana kuchnia oraz rozbudowana strefa relaksu. Goście mogą korzystać m.in. z basenu, sauny, tepidarium, tężni solankowej, tureckiego hammamu oraz przestronnych gabinetów.

Instytut marki Maria Galland jest gwarancją zabiegów na najwyższym poziomie oraz luksusowych produktów o unikalnych składach. W produktach kochały się gwiazdy, m.in. Paloma Picasso i Brigitte Bardot, które uznały je za swoje must-have. Przełomowe odkrycia, w tym pionierskie zastosowanie składników aktywnych pochodzenia morskiego w kosmetykach, okrzyknięto mianem historycznych. To właśnie m.in. najwyższej jakości składniki, np. kawior z bieługi, stały się podstawą produktów sygnowanych nazwiskiem Ingrid Millet.

www.novagroup.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube