INNOWACYJNY DERMATOLOGICZNY PROGRAM LECZNICZEGO RESURFACINGU SKÓRY

i-mela 2 boxCoraz większa świadomość pacjentów w zakresie leczenia głównych problemów skóry oraz nieustannie rosnąca konkurencja wymusza na specjalistach poszukiwanie i wprowadzanie do gabinetów zabiegów leczniczo-estetycznych, które przyniosą spektakularne efekty przy niewielkim nakładzie czasu, pieniędzy, a przede wszystkich przełożą się na satysfakcję pacjenta. Dzięki swoim leczniczym właściwościom ogromną popularność zyskały ostatnio zabiegi resurfacingu skóry pHformula. Ale co to właściwie jest?

 

 

Zabiegi pHformula resurfacing skupiają się na leczeniu głównych problemów skórnych, takich jak trądzik (ACNE 1,2,3), przebarwienia (MELA 1,2,3), chroniczne zaczerwienienie, trądzik różowaty (CR 1) oraz starzenie się skóry (AGE 1,2,3). pHformula dzięki trzem siłom działania pozwala na idealne dopasowanie kuracji do problemu skóry pacjenta. Warto podkreślić, że zabiegi te zajmują niewiele czasu, a mimo to są niezwykle skuteczne. Z pełną odpowiedzialnością można określić je mianem przełomowego programu leczenia.

pHformula to kompletny dermatologiczny program resurfacingu, który oddziałując na komórki stymuluje je prowadząc do przebudowy i remodelingu. Ta unikalna formuła zawiera mieszankę kwasów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych i substancji przeciwzapalnych wykorzystywanych w medycynie, kosmetologii i kosmetyce od wielu lat.

i-MELA

Efekt działania 4 zabiegów kuracji M.E.L.A (zdjęcie po prawej).

Resurfacing pHformula to pierwsza procedura oparta na technologii medycyny regeneracyjnej z koncepcją kontrolowanej chemicznej przebudowy skóry, która dostarcza zmaksymalizowaną dawkę substancji czynnych bez żadnych negatywnych skutków ubocznych występujących przy konwencjonalnych peelingach. Wieloletnie badania zaprocentowały stworzeniem pionierskiej technologii, w której po raz pierwszy wyrównano poziom pH (stopień kwaśności roztworu) z pKa (siła działania samego kwasu, bez roztworu), co oznacza maksymalny, kontrolowany poziom uwalnianych protonów, prowadzący do optymalnej odbudowy komórek. Dopełnieniem zabiegów jest obecność kompleksu PH DVCTM , który zmniejsza wrażliwość receptorów czuciowych, co stwarza możliwość stosowania kwasów bez powstawania podrażnień i odczynów zapalnych, zapewnia międzykomórkowy transport składników aktywnych, a także dzięki zawartość F-dekaliny przyspiesza gojenie się ran i wzmacnia barierę ochronną. PH DVCTM posiada właściwości hydrofilowe i hydrofobowe, co oznacza, że ułatwia jednolitą penetrację warstwy rogowej naskórka i skóry przez substancje czynne.

 

Firma Beautymed serdecznie zaprasza do zgłaszania udziału w bezpłatnych szkoleniach pHformula resurfacing. Zgłoszenia należy kierować pod numerem telefonu 692-799-983 lub pod adresem biuro@beautymed.pl

Wyłączny dystrybutor:
BEAUTYMED
www.beautymed.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube