Interferie Medical Spa – najlepsze dla kobiet

otwierająceLubimy polegać na opinii przyjaciół – to prawda znana nie od dziś. Poszukiwanie idealnego hotelu, spa czy gabinetu kosmetycznego kobiety rozpoczynają właśnie od rozmów z koleżankami.  Najlepsze hotele, wybrane w plebiscycie Spa Prestige Awards, to właśnie te obiekty, które ludzie z całej Polski chcą polecać swoim znajomym. Użytkownicy wybrali – najbardziej przyjaznym spa dla kobiet w Polsce jest Interferie Medical Spa w Świnoujściu. To właśnie tu najchętniej wybrałyby się kobiety, by zatroszczyć się o siebie lub spędzić wspaniały weekend w gronie przyjaciółek.

2Choć mężczyźni coraz chętniej korzystają z usług gabinetów kosmetycznych czy spa, to jednak kobiety stanowią ciągle największą grupę odwiedzających salony urody. Grupą największą i najbardziej wymagającą – dlatego Interferie Medical Spa oferują pakiety, które biorą pod uwagę zróżnicowane potrzeby różnych grup wiekowych czy kobiet w szczególnej sytuacji życiowej. Dobrze skomponowane propozycje to podstawa działalności Farmy Urody w hotelu.

Wszystko dla mam

Macierzyństwo to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Niezwykle piękny, ale też wymagający i często trudny. Dlatego Interferie Medical Spa, mając na względzie potrzeby obecnych i przyszłych mam, skomponowało pakiety „Młoda mama w spa” oraz „Wyjątkowe chwile dla przyszłej mamy”.

Pierwszy z nich dedykowany jest świeżo upieczonym mamom, które chcąc poświęcić cały wolny czas swojemu maluszkowi, często nie znajdując chwili wytchnienia dla siebie. W ciągu 3 dni spędzonych w hotelu Interferie, kobiety po urodzeniu dziecka mogą poświęcić czas na odnalezienie wewnętrznej równowagi, a także na pracę nad odzyskaniem wymarzonej sylwetki. W skład pakietu wchodzi sześć zabiegów, które rozdzielone są równo między zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe oraz rytuały relaksujące, takie jak odprężająca kąpiel w kozim mleku czy masaż gorącymi kamieniami.

Drugi z wymienionych pakietów dedykowany jest kobietom w ciąży, które pragną jak najlepiej przygotować się do nowej, życiowej roli. Aby pomóc im fizycznie i duchowo przygotować się do porodu, Interferie proponuje m.in. dobierane indywidualnie zabiegi odświeżające wraz z aromatycznym, relaksującym masażem twarzy, a także zajęcia z instruktorem – Activ Mama. To program ćwiczeń przygotowujący do porodu, wzmacniający mięśnie miednicy i mięśnie Kegla, łączony z zajęciami fit ball, czyli specjalistycznymi ćwiczeniami z użyciem piłek  oraz ćwiczeniami oddechowymi i relaksującymi.

NAJLEPSZE FEMI SPA W POLSCE W konkursie Spa Prestige Awards na Hotel Interferefie Medical SPA w Świnoujściu oddało głosy ponad 13 procent uczestników głosowania. Spa pokonało kilkadziesiąt ośrodków z całego kraju. Ośrodek zdobył także drugie miejsce w kategorii „Najlepsze Destination Spa w Polsce” oraz szóste miejsce w kategoriach „Najlepsze Medyczne Wellness & Spa w Polsce” oraz „Najlepszy Hotel Spa & Wellness w Polsce”. Przyjaciółki w spa

Jak wskazuje sama nazwa tego pakietu – dedykowany jest on pielęgnowaniu kobiecej przyjaźni, naturalnie przy jednoczesnej pielęgnacji ciała. Nic tak nie spaja więzi, jak wspólne dni spędzone na rozmowach, aktywności i wszystkim, co można robić wspólnie – np. pedicure, aromatyczny masaż, wspólne kąpiele w łaźniach czy jacuzzi.

W skład wszystkich pakietów wchodzi także bowiem nieograniczony dostęp do Aquacenter (m.in. basen, jacuzzi, podwodne rowery), kompleksu saun oraz 3 sal fitness w godzinach ich otwarcia.

To oczywiście tylko część propozycji, jakie przygotował dla gości hotel Interferie Medical Spa.  Rodziny z dziećmi mogą cieszyć się tu wspaniałymi warunkami, a do tego dzieci do 6 lat spędzają wakacje za darmo! Panowie z pewnością chętnie spędzą relaksujące 20 minut w kąpieli w piwie, a osoby z problematyczną skórą mogą skorzystać z terapii laserowej. Dla każdego to, czego mu potrzeba.

Interferie Medical Spa  to zdrowie, uroda i relaks przez cały rok – niezależnie od pogody.

Agnieszka Michna

Fot. Interferie Medical Spa

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube