Jak zwiększyć ilość rezerwacji w salonie?

estibookEstibook.pl to jedyne na rynku rozwiązanie integrujące system do zarządzania salonem z reklamą w internecie. Oto jak prowadzący salony beauty mogą wykorzystać kilka automatycznych funkcjonalności oferowanych przez tę platformę.

• Zachęcaj do umówienia kolejnej wizyty zanim klient wyjdzie z salonu. Wprowadź do systemu datę, kiedy chcesz, aby wrócił na kolejną wizytę. Estibook wyśle automatyczną wiadomość przypominającą, że już czas, aby cię odwiedził.

• Motywuj pracowników do dbania o grafik wizyt. Wystarczy, że sprawdzisz raport klientów, wracających do salonu po raz kolejny w miesiącu, i już wiesz, kto w twoim zespole jest najbardziej przedsiębiorczy.

• Zachęć klienta do współuczestniczenia w budowaniu marki salonu. Wystarczy, że udzieli pisemnej rekomendacji po wizycie. Jak to zrobić? Estibook wyśle automatycznie prośbę o ocenę po zakończonej wizycie. W treści wiadomości możesz umieścić odpowiednie „motywatory”.

Zamiast pieczątek zbieraj opinie! Dodana opinia będzie widoczna w profilu salonu dla innych klientów. Dzięki temu wszyscy zyskają, klient otrzyma bonus, a twój salon rekomendacje, które przyciągną innych klientów.

Buduj świadomie swoją markę w sieci, korzystaj z siły poleceń! Nie ma lepszej reklamy od rekomendacji twoich klientów.

www.estibook.pl/dla-biznesu

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube