KANDARA WAX & NAIL JUŻ OTWARTA!

wiadomości Kandara (4)Salon Urody KANDARA wax & nail to znane miejsce na mapie kosmetycznej Wrocławia. Cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, zdążyło już zapracować sobie na uznanie i prestiż. Specjaliści tworzący markę postanowili pójść o krok dalej, tworząc kolejny salon w Pasażu Grunwaldzkim.

Nowo powstała KANDARA wax & nail kreuje najwyższe standardy usług beauty. W swojej ofercie, prócz bogatego pakietu usług depilacji i stylizacji paznokci, posiada także całą gamę zabiegów kosmetycznych na twarz wykonywanych 7 dni w tygodniu!

UROCZYSTE OTWARCIEwiadomości Kandara (1)

12 marca 2016 r. miało miejsce otwarcie salonu prowadzone przez znaną dziennikarkę telewizyjną – Annę Wendzikowską. Otwarcie salonu KANDARA wax & nail zainaugurowała właścicielka marki Kandara – Agata Wendzonka. Podzieliła się z publicznością potrzebą stworzenia salonu w sercu Wrocławia – Pasażu Grunwaldzkim – salonu, który będzie odpowiadał na potrzeby najbardziej wymagających klientów oraz miejsca, które będzie komfortowe, eleganckie i unikalne. Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiady z ekspertami pielęgnacji skóry, depilacji, stylizacji paznokci. Rozmowy dotyczyły przygotowania cery, ciała oraz paznokci na wiosnę. Zaproszeni specjaliści dzielili się wskazówkami przed szeroką publicznością. Omawiane były propozycje zabiegów rozświetlających i nawilżających hiszpańskiej marki Skeyndor oraz w 100% naturalna metoda depilacji pastą cukrową marki Aleksandria Professional, jak również trendy stylizacji paznokci wykonywane przez stylistki KANDARA wax & nail.

RELAKS W KANDARZE

Po części oficjalnej odbyło się losowanie 60 nagród dla uczestników, m.in.: zestawów kosmetyków Essie, Depileve, Skeyndor oraz zabiegów na twarz marki Skeyndor. Salon KANDARA wax & nail odwiedziło tego dnia wielu zaproszonych gości i klientów, którzy czekali na wielkie otwarcie. Jedna ze znanych blogerek modowych, Meri Wild, powiedziała o salonie: „Jest to w zasadzie pierwszy salon, z którego usług korzystam z taką przyjemnością i zaufaniem”.

Kolejną atrakcją przygotowaną na dzień otwarcia salonu były bezpłatne zabiegi na dłonie, twarz oraz depilacja woskiem i pastą cukrową dla chętnych osób. Ogromną popularnością cieszyła się strefa manicure, która przyciągnęła panie i panów na zabieg spa dłoni. Klientki miały okazję na własnej skórze przetestować naturalne produkty do pielęgnacji dłoni, a także lakiery i gamę kolorystyczną marek: Cuccio Naturale oraz Essie Professional. Równie popularnym zabiegiem była depilacja pastą cukrową oraz woskiem. Klientki testowały odczucia i reakcje skóry po zabiegach, a wiadomości Kandara (3)wykwalifikowani kosmetolodzy doradzali wybór metody w zależności od typu skóry i rodzajów włosa. Kosmetolodzy zatroszczyli się także o cery klientów, wykonując profesjonalną i dokładną diagnozę skóry, zabiegi oczyszczające i nawilżające twarz oraz relaksacyjne masaże twarzy, szyi i dekoltu. O podniebienie zaproszonych gości i klientów dbał 5* Hotel Grape z Wrocławia, który przygotował wspaniałe przekąski na słodko i wytrawnie.

UPIĘKSZ SIĘ W KANDARZE

14 profesjonalistów branży beauty zadba w salonie KANDARA wax & nail o nawilżone dłonie, wyjątkowy manicure, wypielęgnowane stopy, zdrową cerę oraz gładkie ciało. KANDARA wax & nail to miejsce poświęcone pięknu, które nasi kosmetolodzy podkreślą i wydobędą oraz wprowadzą w świat harmonii. KANDARA wax & nail kreuje najwyższe standardy i trendy beauty. Wszystko, by sprostać Twoim wymaganiom.

   www.kandara.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube