Kolagen Norweski już niedługo w Polsce

kolagen norweski wizualizacja pudełkaCzy na rynku suplementów diety jest jeszcze miejsce na nowy produkt? Czy wprowadzenie takiej oferty ma w ogóle sens? Tak, pod warunkiem, że ten produkt wybija się swoimi właściwościami, a jego cena ustalona została na przystępnym poziomie. Takim produktem jest wchodzący właśnie na polski rynek Kolagen Norweski.

Kolagen Norweski produkowany i pakowany jest w Norwegii. Jego składniki pochodzą z plantacji  zlokalizowanych w kraju producenta, a każdy etap produkcji poddawany jest rygorystycznym kontrolom zgodnie z protokołem GMP oraz HACCP. Ponadto wytwórca poddaje swój produkt cyklicznym badaniom kontrolnym, żeby mieć pewność, że obiecana zawartość składników jest zgodna ze stanem faktycznym.

W składzie produktu znajduje się kolagen naturalny, pochodzenia drobiowego, co już jest unikalną na rynku propozycją, ponadto w kapsułce znajduje się jeszcze świeży olej łososia norweskiego, który ma najlepszy balans kwasów Omega 3 do Omega 6 oraz lewoskrętną witaminę C, która to jest niezbędna do skutecznego procesu przyswajania związków kolagenowych. Produkt dostępny jest w Skandynawii już od ponad dwóch lat i w samej tylko Norwegii sprzedaje się w ilości około stu tysięcy podwójnych opakowań w ciągu roku. Klienci doceniają doskonałe właściwości produktu i jego spektakularny wpływ na cerę, włosy oraz paznokcie, a także w wielu przypadkach na pracę stawów. Spółka matka, czyli BioMed-Pharma AS z siedzibą w Oslo, może pochwalić się znaczącą ilością pozytywnych opinii klientów zamieszczanych między innymi na prowadzonym przez firmę fanpagu.

W odróżnieniu od rynków skandynawskich, w Polsce importer nie zamierza prowadzić sprzedaży detalicznej. Dystrybucja opierać się będzie na sieciach hurtowni kosmetycznych i farmaceutycznych oraz sprzedawców detalicznych, w gronie których znajdą się m.in. salony kosmetyczne, spa oraz apteki.

Sugerowana cena detaliczna Kolagenu Norweskiego, za opakowanie zawierające miesięczną dawkę, na poziomie 89 złotych ustawia produkt w kategorii premium jednak powinna być to kwota akceptowalna w kontekście wartości jaką prezentuje Kolagen Norweski.

Jeżeli mieliby Państwo ochotę  dołączyć do grona partnerów i zwiększyć swoje zyski sprzedając ten obiecujący produkt, to firma BioMed-Pharma Polska z przyjemnością zaoferuje Państwu korzystne warunki.

www.biomed-pharma.pl

Artykuł pochodzi z Beauty Inspiration 3/2016

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube