Kompleksowa obsługa reklamowa Twojego biznesu

rgb2 nowe waskie logoBrak czasu to nieodłączny towarzysz każdej osoby prowadzącej własny biznes. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małego gabinetu, czy dużego spa, każdego dnia musisz podejmować decyzje: co jest na tyle pilne, że wymaga natychmiastowej interwencji, a co może jeszcze chwilę poczekać na odrobinę Twojej uwagi…

Doświadczenie pokazuje, że to właśnie reklama zazwyczaj schodzi na dalszy plan! Wielu przedsiębiorców nie ma czasu lub pomysłu na kompleksowe zaplanowanie działań marketingowych, promujących obiekt. Efekt jest taki, że podejmowane doraźnie aktywności (najczęściej w chwilach kryzysowych) nie przynoszą efektu.

Współpraca z nową firmą zaczyna się zazwyczaj od drobnego zlecenia – pomocy w opracowaniu tekstu na ulotkę reklamową, zredagowaniu oferty… Z czasem, zyskując zaufanie klienta, przejmujemy niemal w całości obsługę wszelkich działań reklamowych firmy. Właśnie dlatego NEZA Group chce wyjść Państwu naprzeciw i opracować kompletne pakiety usług, które odciążą was w codziennych trudach, związanych z rozwijaniem własnego biznesu. W oparciu o wieloletnie doświadczenia, firma stworzyła kompletny model współpracy, który zakłada maksymalne wykorzystanie wszelkich dostępnych kanałów komunikacji z twoimi nie potencjalnymi, ale już przyszłymi klientami! Kolejne realizowane projekty pokazują, że taki model naprawdę przynosi efekty! Zarówno w postaci zwiększenia liczby klientów odwiedzających obiekt, jak i bardziej efektywnego wykorzystywania czasu właściciela firmy.

Prowadzisz spa lub gabinet kosmetyczny? Nie masz pomysłu na efektywną reklamę? A może brakuje Ci czasu na prowadzenie regularnych kampanii reklamowych? Skorzystaj z usług profesjonalnej agencji, która zrobi to za Ciebie! Zadzwoń i otrzymaj indywidualnie dostosowaną ofertę. Napisz, aby otrzymać informację o doświadczeniu firmy i zrealizowanych do tej pory kampaniach. Skorzystaj z nowych, dedykowanych pakietów!

www.neza.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube