knf slide tytul 1

PRELEGENCI

KAMMEL

TOMASZ KAMMEL

– dziennikarz, producent, scenarzysta i trener. Autor i współtwórca cyklicznych audycji dla  TVP. Specjalista w prowadzeniu festiwali, widowisk i koncertów dla szerokiej publiczności. Ekspert i trener; współzałożyciel firmy szkoleniowej Personal Reactor Sp. z o.o. Prowadzi szkolenia i warsztaty sztuki wystąpień publicznych, międzyludzkiej komunikacji i wystąpień w mediach. W swoich działaniach wspiera radą, pomysłem oraz treningiem medialnym osoby publiczne, członków zarządów, dyrektorów i kluczowych menedżerów firm i instytucji. Do grona jego klientów należą przedsiębiorstwa i instytucje: Hubert Burda Media Polska Sp. z o.o.; BZ WBK; AIB TFI S.A., Lafarge Cement S.A., Gefco Polska, Ministerstwo Gospodarki i Pracy, Ruch S.A., Nivea, Orange.

Poprowadzi wykład: Jak zbudować pozycję eksperta w przekazie marketingowym. Bądź ekspertem dla swoich klientów

Zobacz video: '5 złotych reguł słuchania' - Tomasz Kammel

 

 

MARTAMARTA FIŁOŃ

– trener biznesu spa&beauty, doświadczony szkoleniowcem branży beauty z zakresu sprzedaży usług i produktów salonu i spa, marketingu i motywowania pracowników. Prowadzi szkolenia Akademii Magaera Spa&Beauty od 2010 roku. Jest autorką publikacji w pismach branżowych m.in Beauty Inspiration (wcześniej jako Spa Inspirations), Hotelarz, Akademia Versum, a także twórcą materiałów szkoleniowych prezentowanych w Mediatece Beauty Inspiration. Prowadzi szkolenia otwarte, jak i dedykowane dla hoteli spa, salonów beauty oraz na zamówienie dla klientów firm dostarczających rozwiązań dla salonów i spa.

Ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Studiowała także Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, w Studium Nauczania przedmiotów ekonomicznych przy SGH. Jest absolwentką Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Więcej informacji oraz publikacje na stronie trenera www.szkolenia.spainstytut.pl

Poprowadzi wykład: Sztuka budowania relacji, czyli jak sprawić aby do ciebie wracał

Zobacz video: 'Twoje must be, czyli jak efektywnie polecać kosmetyki i zabiegi'- Marta Fiłoń

 

 

KALINAKALINA BEN SIRA

– założycielka i prezes sieci klinik La Perla, które wiodą prym w kosmetyce, medy-cynie estetycznej i hi-tech. Z pasją i zaangażowaniem szuka najlepszych rozwiązań na całym świecie, które przenosi na rynek polski. Finalistka drugiej edycji konkursu „Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2009” oraz laureatka nagrody „Kobieta z pasją… która potrafi” przyznanej przez Europejską Unię Kobiet.  W 2012 roku jako jedna ze 100 kobiet z całej Polski została Amba­sadorem Przedsiębiorczości Kobiet Polskiej Sieci Współpracy Ambasa­dorów Przedsiębiorczości Kobiet. Regularnie występuje w mediach jako ekspert. Prowadzi własny program “Beauty Inspektor”.

Poprowadzi wykład: 5 grzechów, które popełnia twoja konkurencja

Zobacz video: Beauty Inspektor - Kalina Ben Sira

 

 

 

IZAIZABELA MAKOSZ

– z wykształcenia prawnik, z zamiłowania przedsiębiorca. Założycielką pierwszej w Polsce wyspecjalizowanej sieci salonów depilacji woskiem Time For Wax. Od 6 lat konsekwentnie realizuje własną wizję biznesu, wprowadzając na polski rynek usług najwyższe zagraniczne standardy. Twórczyni pierwszej w Polsce internetowej telewizji dla przedsiębiorczych kobiet – Time For Business TV. Finalistka konkursu Bizneswomen 2009 „Sukces pisany szminką”,  ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet i Mentorka w programie 100 Nowych Firm Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.

 

Poprowadzi wykład: Jak efektywnie wykorzystać bazę  klientów do promocji sprzedaży i promowania marki

Zobacz video: 'Zwiększ sprzedaż dzięki bazie danych' - Izabela Makosz

 

 

HARDEK1ŁUKASZ HARDEK

– email marketing specialist w firmie FreshMail. Z reklamą online związany od 2008 roku. Doświadczenie zdobywał między innymi w takich portalach jak Onet i Interia. W firmie Freshmail od 2012 roku jest odpowiedzialny za edukację klientów. Stale współpracuje z kilkudziesięcioma klientami rocznie, w tym z wieloma z branży beauty i fashion. Prywatnie zapalony gracz w Squasha, wielbiciel włoskiej kuchni i horrorów klasy B.

Poprowadzi wykład: Odnajdź piękno w email marketingu

 

 

 

 

 

ŁODYGAMARIUSZ ŁODYGA

– strateg, konsultant, trener. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych marketingiem, public relations oraz budowaniem wizerunku – personal & business branding oraz optymalizacją działań sprzedażowych. Założyciel i właściciel marki Premium Consulting. Przeprowadził blisko 200 projektów szkoleniowo-doradczych. Pracował na zlecenie firm prywatnych, instytucji państwowych oraz uczelni wyższych. Doradzał biznesowo małym firmom, dużym korporacjom oraz urzędom państwowym. Swoją karierę jako przedsiębiorca rozpoczął w 2003 roku. Obecnie największą szansę widzi w przyroście technologii oraz narzędzi, które znacząco zwiększają możliwości w zdobywaniu udziałów w rynkach przy realnym obniżeniu kosztów operacyjnych firm.

Poprowadzi wykład: Narzędzia skutecznego e-marketingu – czyli jak zbudować swoją przewagę konkurencyjną w internecie

Zobacz video: 'Wideo marketing' - Mariusz Łodyga

 

 

 

LISOWSKI1SZYMON LISOWSKI

–  Socjomania,  prowadzi szkolenia i konsultacje z zakresu marketingu w social media, specjalizuje się w Facebook Ads. Jest także najmłodszym na świecie trenerem Digital Marketing Institute. Doświadczenie zdobywał pracując w jednej ze śląskich spółek, gdzie odpowiedzialny był za stworzenie i wdrożenie strategii obecności marki w mediach społecznościowych, budowanie jej wizerunku, a także za działania marketingowe i reklamowe. Współpracował jako konsultant ds. reklamy internetowej m.in. z podmiotami z branży IT, e-commerce, travel, design.

 

Poprowadzi wykład: Możliwości serwisu Facebook w branży beauty i spa

 

RENATA GERLACH

– senior Produkt Manager, SALESmanago. Od 2008 roku jest absolwentką studiów dziennych Instytutu Filologii Polskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W firmie Benhauer zajmuje się kompleksową obsługą sprzedażową klientów z branży hotelarsko-konferencyjnej, a także pozyskiwaniem oraz budowaniem długotrwałych relacji z klientami MSP oraz korporacyjnymi. Posiada bogate doświadczenie w segmencie marketingu internetowego.

Poprowadzi wykład: Marketing Automation – nowy poziom marketingu w branży beauty & spa

Skontaktuj się z nami!