BEAUTY INSPIRATION ZMIENIA SIĘ W BE INSPIRATION

Koniec jednego zazwyczaj oznacza początek czegoś nowego. Tak więc kończymy działalność pod szyldem BEAUTY INSPIRATION i obieramy kurs na rzeczywistość, która od początku najbardziej nas interesowała. Rzeczywistość, w której czujemy się jak ryba w wodzie i dzięki, której zbudowaliśmy swój rynkowy znak rozpoznawczy. Tak, od tego roku zajmujemy się wyłącznie biznesową rzeczywistością prowadzenia salonów beauty, klinik medycyny estetycznej i spa.

Co to oznacza?  We wszystkich aspektach naszej działalności (w czasopiśmie, na portalu, na konferencji Lider Biznesu Beauty, na szkoleniach i w produktach szkoleniowych) znajdziecie treści wyłącznie dla managerów i zarządzających klinikami medycyny estetycznej, salonami beauty i spa. Skupimy się między innymi na takich aspektach prowadzenia biznesu jak – zarządzenie, rentowność, marketing, sprzedaż i obsługa klienta, social media, case study, regulacje prawne, nowości, trendy rynkowe i  inne.  A wszystko to pod nową nazwą:

 

BE INSPIRATION

 

Najbliższe wydanie magazynu BE Inspiration w nowej odsłonie ukaże się z końcem marca. Prócz treści o charakterze biznesowego poradnika, wprowadziliśmy też kilka innych udoskonaleń:

–  nowy format 200 x 250 mm – bardziej poręczne wymiary nadające wydawnictwu charaktery publikacji książkowej

– większa objętość –  nowy magazyn to aż 144 strony treści biznesowych

– jeszcze bardziej wyspecjalizowana wiedza – dla managerów i zarządzających obiektami beauty, spa i medycyny estetycznej, niedostępna nigdzie indziej

najlepsi autorzy – eksperci-praktycy branżowego rynku

nowa makieta – nowoczesny i designerski układ graficzny magazynu

 

Już dziś mamy dla Was próbkę tego, jak będzie wyglądał nasz magazyn w nowej odsłonie. Możesz pobrać dwa artykuły z nowego wydania i spis treści, żebyś wiedziała, czego się spodziewać po pierwszym wydaniu.

Przejdź do Facebooka, skomentuj post i otrzymasz próbkę

POBIERAM PRÓBKĘ

Niemalże dwukrotnie zwiększyliśmy liczbę treści i objętość  magazynu. Pozyskaliśmy do współpracy najlepszych ekspertów-praktyków naszego rynku. Oferujemy wyspecjalizowaną wiedzę dla managerów i zarządzających obiektami beauty, spa i medycyny estetycznej, wiedzę której nie znajdziecie nigdzie indziej. Tak naprawdę co dwa miesiące otrzymacie od nas „wydawnictwo – książkę” z wiedzą wprost do zastosowania w Waszych biznesach. Dlatego też magazyn BE Inspiration będzie dostępny w nowej cenie.

cena jednego wydania  – 39 PLN brutto

roczna prenumerata (5 wydań)  – 157 PLN brutto  

 

Oczywiście z okazji pierwszego wydania BE INSPIRATION mamy dla Was PROMOCJĘ SPECJALNĄ.   

Tylko przez dwa dni (1-2 kwietnia) będziesz mógł kupić  prenumeratę BE Inspiration w specjalnej cenie tylko  110 PLN brutto.  Pobierz więc próbkę magazynu i zostaw swojego maila, a przypomnimy Ci o promocji.

Jeżeli nie chcesz czekać do kwietnia, a dodatkowo chciałbyś też mieć EKSTRA BONUS, to możesz kupić prenumeratę już dziś, a w gratisie otrzymasz od nas  nagrania wideo trzech wystąpień z ubiegłorocznej konferencji Lider Biznesu Beauty o łącznej wartości 382 PLN.

Bonusowe wykłady wideo to:

  1. Skuteczna strategia pozyskania klienta – Adam Grzesik
  2. Klient premium w usługach beauty  – Kalina Ben Sira
  3. 10 gotowych pomysłów na zaangażowanie społeczności wokół twojego fanpage’a i profilu na Instagramie i Facebooku – Mirosław Skwarek

KUPUJĘ TERAZ PRENUMERATĘ BE INSPIRATION Z BONUSEM>>>

 

 Uwaga do prenumeratorów Beauty Inspiration

– jeżeli masz prenumeratę BEAUTY INSPIRATION, to bez żadnych dopłat będziesz otrzymywał BE Inspiration do końca umowy. Oczywiście już dziś możesz skorzystać  ze specjalnej promocji i  już teraz przedłużyć swoją prenumeratę.

Wierzymy, że BE Inspiration to znaczący krok nie tylko dla nas, ale przede wszystkim duża pomoc w rozwoju Waszych biznesów. W końcu wszystko co robimy, robimy dla Was drodzy Managerowie.

Pożytecznej lektury

zespół BE Inspiration

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube