Kosmetyczka Roku 2014 – ruszyła druga edycja konkursu

Kosmetyczka Roku 2014 – ruszyła druga edycja konkursu

Rozpoczął się pierwszy etap największego w Polsce konkursu dla kosmetyczek i ekspertów pielęgnacji, którego organizatorem jest marka Bielenda Professional.  Po sukcesie zeszłorocznej, premierowej odsłony zmagań profesjonalistów, firma zaprasza do udziału w drugiej edycji tego wyjątkowego konkursu. Na laureatkę czeka tytuł Kosmetyczki Roku 2014 wraz z kryształową statuetką i nagrodą główną w postaci samochodu osobowego.

KR1600Pierwszym krokiem do uczestnictwa w konkursie jest dokonanie zgłoszenia poprzez stronę www.kosmetyczkaroku.pl, a następnie rozwiązanie testu wiedzy na temat kosmetologii i pielęgnacji skóry. Finałowa grupa – wyłoniona na podstawie punktacji dokonanych w teście odpowiedzi – spotka się w drugim etapie w Krakowie. To właśnie spośród tych osób członkowie jury wybiorą Kosmetyczkę Roku 2014.

KR2600Cieszymy się, że nasza inicjatywa wzbudziła ogromne zainteresowania środowiska i spotkała się z niezwykle pozytywną reakcją. Ideą konkursu Kosmetyczka Roku jest docenienie wiedzy i umiejętności profesjonalistów, stąd taki właśnie charakter testu online oraz pomysł finałowego etapu, pod okiem wymagającego, eksperckiego jury. Zeszłoroczna zwyciężczyni, pani Ewa Wasiak z Łodzi, w najlepszy sposób promuje pozytywny wizerunek kosmetyczki oraz reprezentuje grono ekspertów pielęgnacji, pracujących w salonach i gabinetach kosmetycznych w całej Polsce – podkreśla Jacek Bielenda, Wiceprezes firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne, Dyrektor Zarządzający Bielenda Professional.

www.kosmetyczkaroku.pl

KRlogo400bielendalogo400

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube