Kosmetyczka Roku 2014 wybrana!

kosmroku825Bielenda Professional wybrała i nagrodziła najlepszych ekspertów profesjonalnej pielęgnacji w Polsce. Prestiżowy tytuł Kosmetyczki Roku 2014 zdobyła Justyna Pochopień. W nagrodę otrzymała kryształową statuetkę, samochód osobowy oraz zestaw upominków od marki oraz partnerów konkursu.

kosm600W wielkim finale, który odbył się w Krakowie, zaprezentowała doskonałe przygotowanie merytoryczne, profesjonalizm i mistrzowski poziom zdolności manualnych. Jury konkursu, pod okiem którego zwyciężczyni przeprowadziła zabieg na twarz i okolice oczu, doceniło ją za niestandardowe spojrzenie na pielęgnację i wyjście poza schemat oraz za wyjątkową dbałość o potrzeby skóry klienta i jego komfort w czasie zabiegu. Kosmetyczkę Roku wyróżniono również za umiejętność opanowania stresu, empatię oraz subtelną pewność siebie.

Finałowa dziesiątka została wyłoniona w internetowym teście wiedzy kosmetologicznej, a następnie wzięła udział w emocjonującym finale konkursu w Krakowie, w Instytucie Bielenda Professional.

www.kosmetyczkaroku.pl

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube