LA DYNAMIQUE – szkolenie z aktywnej sprzedaży według francuskiej marki Maria Galland

W czasach zmian, świat należy do tych, którzy się uczą, podczas gdy Ci, którzy już się „nauczyli” okazują się świetnie przygotowanymi do życia w świecie, który już nie istnieje Eric Hoffer


Maria Galland / Limitowany zabieg z białą piwonią

Nowy, wiosenny zabieg z edycji limitowanej Marii Galland. Podstawą rytuału jest esencja 009 z białą piwonią, która stymuluje aktywność skóry, nawilża i dodaje jej blasku. Dodatkowo zawiera witaminę B3, która poprawia wygląd skóry; olej z kiełków pszenicy, który jest bogactwem witaminy E oraz skrobia Zea Mays, która łagodzi i absorbuje nadmiar sebum.

www.novagroup.pl


MARIA GALLAND to marka kosmetyków ekskluzywnych z portfolio Nova Group. Wyróżnia ją holistyczne podejście do zdrowia i urody: innowacyjne produkty, indywidualne porady dostosowane do stylu życia oraz efektywne zabiegi gabinetowe. Jej twórczyni Maria Galland była Kobietą Sukcesu, właścicielką salonu kosmetycznego, miss Paryża i zwolenniczką holistycznego podejścia do pielęgnacji skóry. Przy współpracy z dermatologami, już ponad 50 lat temu, stworzyła wyjątkowe produkty. Marka Maria Galland opracowała również unikalną metodę aktywnej sprzedaży, która pozwala na dynamiczne rozwijanie własnego biznesu i odnoszenie sukcesów zawodowych.

La Dynamique to autorskie szkolenie stworzone przez markę Maria Galland obrazujące, jak wiele czynników ma wpływ na efektywną sprzedaż. Bardzo często zapominamy, że sprzedaż nie zaczyna się w gabinecie. W dzisiejszych czasach najpierw trzeba zachęcić potencjalnego klienta, aby dotarł do naszego salonu. Dlatego też, aby skutecznie inicjować i prowadzić sprzedaż, należy poznać i zrozumieć nowoczesne narzędzia komunikacji. Istotne jest bowiem, aby właściwie dobrać narzędzia z zakresu marketingu i dopasować je do potrzeb danej grupy docelowej. Trzeba też mieć na uwadze, że sprzedaż w salonie kosmetycznym różni się od procesu sprzedaży w hotelowym SPA. I umieć te różnice właściwie wykorzystać w komunikacji z klientem.

W procesie sprzedaży wg Marii Galland kluczowe jest, aby sprzedawać aktywnie i szybko dostosowywać się do zmieniających się potrzeb klientów. LA DYNAMIQUE ma być synonimem dynamicznego poszukiwania rozwiązań, innowacyjnych sposobów na rozwój sprzedaży, które sprawdzą się w konkretnym gabinecie. Bogatą wiedzę i narzędzia daje sama marka, która uczy, jak zidentyfikować kluczowych klientów i ich potrzeby oraz wykorzystać siłę marki z 50-letnią tradycją i doskonałym wizerunkiem, aby nawiązać z klientami długotrwałe relacje. Najlepszym sposobem na przyswojenie nowej wiedzy jest zastosowanie jej w praktyce i ciągłe doskonalenie. Dlatego ważną częścią autorskiego szkolenia Marii Galland są warsztaty, a więc aktywne pytania i odpowiedzi oraz odgrywanie scenek. Szybki rozwój rynku beauty wymusza konieczność dopasowywania się do nowych realiów. Jak na nie reagować i wychodzić na wprost oczekiwaniom klientów? Należy samemu proponować rozwiązania, ponieważ to my, jako eksperci powinniśmy służyć wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. LA DYNAMIQUE to merytoryczny pakiet wiedzy, case studies i gotowych rozwiązań do rozwoju gabinetu, we współpracy z marką Maria Galland. Zostań Ambasadorką Marii Galland i skorzystaj z siły francuskiej, uznanej marki kosmetycznej, aby rozwinąć swój biznes.

www.mariagalland.info.pl

Sonia Skalec, Dyrektor działu Nova Care prezentuje unikalną metodę sprzedaży według Marii Galland.

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube