LESTHEZONE Laser diodowy Versus™

versus350Instytut Lesthezone ma zaszczyt zaprezentować Państwu laser diodowy Versus™ w nowej odsłonie. Versus™ II to wyjątkowe połączenie bezpieczeństwa, skuteczności oraz bezbolesności.

Czy to możliwe? Energia światła laserowego w urządzeniu Versus™ II poprzez zastosowanie monochromatycznej skupionej wiązki światła ProLens™ oraz płynnej regulacji czasu trwania impulsu wnika precyzyjnie w głąb mieszka włosowego; doprowadza tym samym do powstania wysokiej temperatury na poziomie nawet 60–65ºC i denaturacji białka.

Laser Versus™ II dzięki wykorzystaniu fali o długości 808 nm oraz zastosowaniu markowej diody najskuteczniej usuwa owłosienie w sposób fototermiczny. Taka długość fali najlepiej pochłaniana jest przez jeden z docelowych chromoforów – melaninę. Poprzez zmianę energii świetlnej w cieplną komórki macierzyste włosa znajdujące się w obrębie pochewki korzenia włosa ulegają podgrzaniu; dzięki temu procesowi uzyskujemy trwałą destrukcję mieszka włosowego.

W dzisiejszych czasach nie tylko kobiety, ale również mężczyźni korzystają z zabiegów depilacji laserowej – głównie ze względów estetycznych.

Laser diodowy Versus™ II spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów ceniących skuteczność – a także tych, którzy obawiają się bólu oraz efektów ubocznych. Zastosowany w laserze Versus™ II wyjątkowy system chłodzenia Cool Up™ (głowica zabiegowa schładzana jest do temperatury –4ºC) sprawia, że zabieg jest przyjemny i bezbolesny, a przejrzysty i ułatwiający dobór parametrów system FTS™ (Fitzpatrick Typ System) wspomaga operatora w ustawianiu prawidłowych dawek światła.

ikonki825

FTS™ to idealny system dla osób zaczynających pracę z urządzeniami laserowymi – operator, wybierając na monitorze odpowiedni fototyp pacjenta, sprawia, że laser sam dobiera bezpieczne parametry zabiegowe.

Versus™ II oprócz płynnej regulacji mocy i czasu trwania impulsu posiada także możliwość zmiany częstotliwości od 1 do 10 Hz, co pozwala na wykonanie szybkiego, a zarazem skutecznego zabiegu depilacji laserowej; oszczędza czas i sprawia, że możemy obsłużyć większą liczbę klientów w ciągu dnia.

Laser diodowy Versus™ II to przede wszystkim:

– skuteczne zabiegi dzięki zastosowaniu skupionej wiązki ProLens™

– bezbolesność dzięki niezawodnemu systemowi schładzania powierzchni skóry Cool Up™

– bezpieczeństwo dzięki systemowi doboru parametrów do fototypu skóry FTS™

– szybkie zabiegi dzięki regulowanej częstotliwości wychodzenia impulsu laserowego.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wybierz najskuteczniejszą i bezbolesną metodę depilacji laserowej. Laser diodowy Versus™ II to markowy sprzęt w przystępnej cenie – nie pozwól dłużej czekać swoim klientom.

logo200

Instytut LestheZone

al. Wojska Polskiego 17

41-500 Chorzów

(32) 241-71-94 , 517 700 789

508 143 567, 501 509 569

www.lesthezone.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube