LifeAge Premium Wellness Club w Chorzowie otwarty

LifeAge82516 maja 2014 otwarto ważne i wyjątkowe miejsce dla polskiej kultury wellness – LifeAge Premium Wellness Club w Chorzowie. To prestiżowe miejsce, w którym profesjonalni trenerzy sprawiają, że ciało poprawia sprawność i wygląd, a umysł odzyskuje równowagę i dostaje nową dawkę energii.

Klub to ponad 2000 m2 powierzchni, na której króluje wellness w różnej postaci. Klubowicze mogą skorzystać z najbardziej rozbudowanej strefy fitness, gdzie trenerzy personalni zorganizowali bardzo ciekawy trening (na najnowszej generacji urządzeniu OMNIA) łączący zabawę i maksymalnie efektywne ćwiczenia. Po treningu klienci mogą natomiast zrelaksować się w saunarium  i doświadczyć autorskich rytuałów saunowych  opartych na oryginalnych naturalnych recepturach kwiatowych i ziołowych.

Klub zdecydował się na współpracę ze znaną, światową marką Aromatherapy Associates. Na chętnych czekają też 4 pokoje zabiegowe, w tym dwa gabinety VIP dla dwojga, gdzie terapeuci wykonują całą gamę zabiegów Aromatherapy Associetes. Ofertę uzupełniają specjalistyczne zabiegi dermokosmetyczne Derm Acte marki Academie.

LifeAge zaprasza też gości do Wellness Bistro, gdzie wszystkie potrawy przygotowywane są metodą souis vide, a szefem kuchni jest kucharz gotujący wcześniej dla reprezentacji Polski w karate.

www.lifeage.eu

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube