Lift C.V.S. Treatment Zabieg liftingujący Biologique Recherche

i - otwierająceBiologique Recherche to francuska marka, która już od ponad 35 lat tworzy kosmetyki biologiczne oraz profesjonalne zabiegi haute couture. Jednym z nich jest intensywny zabieg liftingujacy oparty o głęboki, modelujący kontury twarzy masaż mięśni i tkanki łącznej. Do zabiegu wykorzystuje się aktywne substancje o działaniu złuszczającym, wygładzającym, rozjaśniającym i wyrównującym koloryt. Stymuluje on syntezę włókien kolagenowych oraz elastynowych, ujędrnia dojrzałą, zwiotczałą skórę.

 

Na spektakularne rezultaty zabiegu Lift C.V.S wpływ ma przede wszystkim autorski masaż Biologique Recherche, wykorzystujący zaawansowane techniki manualne. Powszechnie wiadomo, że nasze mięśnie powinny być regularnie ćwiczone, w przeciwnym razie osłabiają się i z czasem tracą zdolność podtrzymywania skóry. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku mięśni twarzy, dlatego marka Biologique Recherche stworzyła unikalny masaż, który spowalnia procesy starzenia. Dzięki głębokim ruchom wykonywanym w obszarze tkanki łącznej pozwala uzyskać wyraźny efekt liftingu już po jednorazowym zabiegu. Intensywnie pobudza mikrokrążenie, ułatwiając absorpcję składników aktywnych.

 

i - lift_cvs BR (1)

Spektakularne rezultaty Lift C.V.S. widoczne są już po pierwszym zabiegu. Na zdjęciu widoczne efekty już po pierwszym zabiegu (zabieg przeprowadzony na prawej połowie twarzy).

Masaż wykonuje się najpierw na połowie twarzy i już w trakcie zabiegu można zauważyć doskonale widoczne różnice: uniesiony łuk brwiowy, wymodelowany policzek, ładnie zarysowaną linię żuchwy. Połączenie tej nowatorskiej metody z wysoko stężonymi składnikami aktywnymi (od 23% do ponad 60%), zawartymi w kosmetykach Biologique Recherche, pozwala na uzyskanie niespotykanych rezultatów intensywnej poprawy gęstości i napięcia skóry. Zastosowanie dodatkowo składników złuszczających przywraca skórze odpowiednią grubość, wyrównuje koloryt i sprawia, że staje się ona jedwabiście gładka.

 

Marka Biologique Recherche kładzie ogromny nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego podczas wykonywania zabiegu liftingującego terapeuta ma możliwość dobrania odpowiednich kosmetyków do stanu skóry klienta. Preparaty Biologique Recherche można mieszać ze sobą, albo nakładać różne produkty na poszczególne części twarzy, szyi i dekoltu, w zależności od potrzeb skóry. Takie podejście gwarantuje doskonałe rezultaty.
Lift C.V.S. Treatment można wykonywać jako jednorazowy zabieg przed wielkim wyjściem lub dla osiągnięcia długotrwałych efektów w serii 6-12 zabiegów, z częstotliwością jeden lub dwa razy w tygodniu, przy czym zawsze należy zachować jednodniowy odstęp między jednym a drugim zabiegiem.

BEAUTY EXPERTS
wyłączny dystrybutor marki Biologique Recherche na terenie Polski
www.biologiquerecherche.com.pl

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube