Międzynarodowa Szkoła Manualistic Dr. Sergeya Shchurevicha

sergiej350Dr Sergey Shchurevich zaprasza na kolejne, wiosenne kursy, które odbędą się w dniach 7-10 kwietnia w Krakowie,w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia przy ul. Krowoderskiej 73 w Krakowie. 

 W programie przewidziane są następujące szkolenia: 

3-dniowy kurs „Detoksykujący masaż twarzy” – po raz pierwszy w Polsce 

7-8-9 kwietnia godz. 09:00 – 14:00

Cena: 1200 zł netto

Walka z chronicznymi obrzękami, cieniami pod oczami, zmniejszeniem sprężystości i elastyczności skóry twarzy, a także z widocznymi skutkami intoksykacji (spowodowanymi spożywaniem alkoholu, paleniem papierosów lub zażywaniem antybiotyków), to nie tylko największy problem dotyczący klientów, ale też jedno z najtrudniejszych wyzwań dla kosmetologów. Szkoła Manualistic opracowała skuteczny sposób pozbycia się tych niezwykle uciążliwych objawów bez konieczności wykorzystania urządzeń najnowszej technologii. Detoksykacyjny masaż twarzy to niezbędna w dzisiejszej praktyce kosmetologów technika, zapewniająca precyzyjne, efektywne i naukowo opracowane działania, pozwalające rozwiązywać szerokie spektrum problemów we współczesnej kosmetologii. Zabiegi te przynoszą znakomite rezultaty także w połączeniu z innymi procedurami, mającymi na celu poprawę kondycji i wyglądu skóry twarzy (są to m.in. maski, talasoterapia).

3-dniowy kurs „Joga masaż”

7-8-9 kwietnia godz. 15:00 – 20:00

Cena: 1200zł netto

Główne zadanie joga masażu koncentruje się na maksymalnym przywróceniu funkcji układu oporowo-ruchowego. Sensem tej koncepcji masażu jest delikatna terapia manualna, która odbywa się bez większego wysiłku fizycznego ze strony specjalisty i przy absolutnym braku dyskomfortu klienta. Technika ta łączy dużą ilość ruchów mobilizacyjnych ze wschodnich technik masażu, harmonijnie i bezpiecznie powiązanych w jeden estetyczny kompleks. Masaż pomaga aktywnie przeciwstawiać się procesom zmian dotyczącym starzenia się, przyśpiesza regenerację, odbudowę napięcia mięśniowego i przywraca siły witalne. Tę technikę masażu szczególnie poleca się osobom uprawiającym sport i dążącym do maksymalnego przedłużenia aktywnych lat życia.  

1-dniowy kurs „Ogólna detoksykacja ciała” – po raz pierwsze w Polsce 

10 kwietnia godz. 10:00 – 17:00

Cena: 500zł netto          

Jest to kompleksowa procedura oparta na połączeniu limfodrenażu i techniki masażu skoncentrowanego na strukturach tkanki łącznej. Jego zasadnicze oddziaływanie polega na likwidacji metabolicznych i morfologicznych zmian w tkance śródmiąższowej i przestrzeniach międzypowięziowych, które spowodowane są szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz odkładaniem się toksyn w organizmie. Detoksykacja ciała jest stosowana jako symptomatyczna terapeutyczna procedura, likwidująca obrzęk i procesy zastoinowe.

Procedura ta przynosi znakomite rezultaty także w połączeniu z innymi zabiegami zmierzającymi do poprawy kondycji i wyglądu organizmu (jest to m.in. talasoterapia, balneoterapia czy zabiegi błotne). Jest też obowiązkowym elementem zabiegów, których celem jest poprawienie sylwetki i zmniejszenie masy ciała. Kurs techniki masażu detoksykacyjnego przeprowadzony będzie z użyciem autorskich ekskluzywnych preparatów do talasoterapii firmy Manualistic. Kurs ten skierowany jest nie tylko do osób zajmujących się pielęgnacją ciała, ale również do kosmetologów i kosmetyczek.

Kursy odbędą się w KWSPZ przy ul. Krowoderskiej 73 w Krakowie.

Kontakti zapisy:
Koordynator kursów i przedstawiciel MANUALISTIC School w Polsce:
Ludmiła Petrenko
+48607755090

manualistic.polska@gmail.com

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach proszone są o wypełnienie załączonego formularza i odesłania go na podany adres mailowy. Gwarancją i potwierdzeniem udziału w kursie jest wpłata zaliczki w wysokości 500zł za 3-dniowy i 300zł za 1-dniowy kurs do dnia 14.03.2014. 

 pobierz FORMULARZ

Serdecznie pozdrawiamy i gorąco zapraszamy na szkolenia,

Sergey Szczurevich i Ludmiła Petrenko

 

Kursy odbędą się w KWSPZ przy ul. Krowoderskiej 73 w Krakowie.. 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube