Międzynarodowe Targi Esthetic Show Wiosna 2016 już wkrótce

ESS_Wiosna2016_baner_970x250_google_01aaW dniach 2-3 kwietnia br. (sobota-niedziela) w Warszawskim Centrum EXPO XXI, odbędzie się czwarta edycja Międzynarodowych Targów Kosmetyków, Beauty & SPA Esthetic Show.

Esthetic Show to wydarzenie organizowane w nowoczesnej formule. Jest ono adresowane do profesjonalistów branży usług kosmetycznych, beauty, spa & wellness oraz medycyny estetycznej. Event ten łączy formułę targów z bogatym programem merytorycznym, do którego należą konferencje, warsztaty prowadzone przez profesjonalistów, mistrzostwa oraz spotkania biznesowe. Esthetic Show, zarówno w części wystawienniczej, jak i konferencyjnej, oferuje pełen zakres tematyczny, odpowiadający najnowszym trendom w usługach beauty. W części wystawienniczej zaprezentowane zostaną m.in. nowości z dziedziny kosmetologii, medycyny estetycznej, makijażu, stylizacji paznokci i rzęs.

Dla Organizatorów Targów Esthetic Show równie ważny jest edukacyjny aspekt  projektu. Dlatego podczas wiosennej edycji nie zabraknie prezentacji i prelekcji z obszaru: nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej, spa, wellness, kosmetyki kolorowej, manicure i pedicure. Z programem konferencyjnym można się zapoznać tutaj. Zaproszenie do grona prelegentów przyjął dr Andrzej Sankowski, który poprowadzi wykład nt. punktów stycznych pomiędzy lekarzem medycyny estetycznej a kosmetologiem. Ponadto wśród prelegentów znaleźli się m.in. tacy eksperci, jak: Żaneta Stanisławska (makijaż permanentny), Kalina Ben Sira (właścicielka klinik La Perla), dr Marek Wasiluk (medycyna estetyczna), Joanna Klonowska kosmetolog, pedagog oraz prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie i Anna Drągowska, reprezentująca laboratorium Andre Zagozda.

Ogromnym sukcesem w ubiegłych edycjach cieszył się także zróżnicowany tematycznie blok certyfikowanych warsztatów. Obejmuje on m.in. warsztaty makijażowe (w tym prowadzone przez Anetę Nowacką i Agnieszkę Leśniewską), podologiczne, z zakresu stylizacji i pielęgnacji włosów (Pivot Point). Warsztaty Esthetic Show są doskonałą okazją do poszerzenia praktycznej wiedzy branżowej. Ich harmonogram dostępny jest tutaj.

Zaproszeni do współpracy wystawcy i prelegenci zaprezentują także szereg rozwiązań B2B z zakresu: marketingu, komunikacji, social media, zarządzania biznesem w branży beauty, sprzedaży i edukacji.

Na scenie głównej, na której prezentację poprowadzi aktorka i wizażystka Paulina Sobota, rozstrzygnięte zostaną finały następujących konkursów:

Mistrzostw Stylizacji Paznokci Hybrid Show 2016;

Ogólnopolskiego Festiwalu Makijażu Make-up Show 2016;

Ogólnopolskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs Lashes Show 2016.

Są to konkursy prestiżowe, wyłaniające prawdziwe talenty i będące przepustką do dalszej kariery. Finalistka ubiegłorocznej edycji Mistrzostw Makijażu Esthetic Show, Klaudia Kłos, 5 marca br. zdobyła tytuł Mistrzyni Świata podczas International Make-Up Championships organizowanych w ramach targów Beauty Düsseldorf.

Program atrakcji na scenie głównej znajduje się tutaj.

Organizatorzy wydarzenia przewidzieli także specjalne rabaty u wystawców dla osób odwiedzających targi, o których będą na bieżąco informować na www i fanpage’u wydarzenia.

Istotną platformę informacyjną targów stanowi Esthetic TV, zawierająca profesjonalne treści video dedykowane szeroko pojętej tematyce kosmetycznej i kosmetologicznej. Na kanale dostępne są wywiady z ludźmi z branży, tutoriale & materiały edukacyjne. Rozwija się on bardzo dynamicznie, zgodnie z błyskawicznie rosnącym trendem dotarcia do grup docelowych poprzez przekaz video.

Bilety na Esthetic Show dostępne są pod linkiem: http://estheticshow.pl/cennik-biletow

www.estheticshow.pl

http://estheticshow.pl/tv

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube