Mindfulness w Ukojenie Wellness

ukojenieUkojenie to poznański ośrodek wellness, stworzony przez psycholog zafascynowaną ideologią wellbeing i mindfulness. Oferta ośrodka zaprojektowana została tak, aby nie tylko świadczyć zabieganym klientom doraźną pomoc w postaci masaży czy relaksacyjnych zabiegów, ale aby przede wszystkim nauczyć ich prowadzenia zdrowszego życia na co dzień, poprzez liczne warsztaty i wykłady na temat zdrowia.

W menu świadomie zrezygnowano z zabiegów upiększających i kosmetycznych na rzecz szerokiej oferty masaży i zabiegów na ciało. Szczególne miejsce zajmują masaże oparte na pracy z ciałem, oddechem i duchem. Body Work czy Twarz Emocjonalna, wykonywany przez uznanego masażystę i trenera Piotra Szczotkę, wspaniale integruje umysł, emocje i ciało.

Ważnym punktem w ofercie ośrodka jest mindfulness, realizowana w dwojaki sposób: w formie warsztatów i sesji medytacyjnych oraz poprzez projekt uważnego jedzenia o nazwie UważnieJemy, prowadzony wspólnie z poradnią dietetyczną. W ramach projektu można uczestniczyć w grupach odchudzania relaksacyjnego, warsztatach uważnego jedzenia czy eventach związanych ze zdrowym i świadomym jedzeniem.

www.ukojenie.com

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube