MonRin = specjalistyczna i skuteczna pielęgnacja skóry głowy = piękne włosy

MonRin825PRZEZNACZENIE
MonRin to marka z 10-letnim doświadczeniem w pielęgnacji skóry głowy oraz włosów. Została opracowana przez włoskich farmaceutów z myślą o użytkownikach poszukujących skutecznych rozwiązań ukierunkowanych zarówno pod kątem określonych problemów skóry głowy, jak i do codziennej pielęgnacji. Dzięki swej skoncentrowanej formule, dermokosmetyki MonRin oferują szerokie spektrum możliwości przy stosunkowo krótkiej linii produktów. Ze względu na łatwość i wygodę stosowania, produkty MonRin są przeznaczone przede wszystkim dla klientów do pielęgnacji domowej. Z powodzeniem są także stosowane przez profesjonalistów w gabinetach trychologicznych, klinikach włosa, salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Właśnie po stronie specjalistów leży diagnostyka stanu skóry głowy i wynikający z niej odpowiedni dobór kuracji pielęgnacyjnej.

DZIAŁANIE
Produkty MonRin cechuje mnogość składników aktywnych o wysokim stężeniu i uzupełniającym się działaniu, co umożliwia skrócenie czasu aplikacji do minimum, przy jednoczesnym uzyskaniu maksymalnych korzyści dla skóry głowy i włosów. Preparaty szybko i łatwo się wchłaniają, a ich systematyczne używanie pomaga rozwiązać i kontrolować problemy związane w określonym stanem skóry głowy od podstaw. Bardzo ważnym elementem jest wiarygodność produktów, dlatego też MonRin zajmuje się wyłącznie takimi tematami, które dermokosmetyki są w stanie rzeczywiście kontrolować. Aplikacja produktów jest prosta i wygodna, nie wymaga dużych nakładów czasowych i dostarcza stymulujących i przyjemnych odczuć.

METODA
Produkty MonRin zostały opracowane w taki sposób, aby dostarczać kompletnych rozwiązań w przypadku wszelkich stanów skóry głowy, mogących być efektywnie i realnie kontrolowanych przez dermokosmetyki. Marka proponuje 5-etapowy program pielęgnacji, skupiający zarówno ekstrakty oczyszczające, jak i wzmacniające, stymulujące, nawilżające, odżywcze, ochronne czy też szampony. Etapy pielęgnacji są opcjonalne i wymienne, natomiast przy całościowym i systematycznym użytkowaniu przynoszą wymierne efekty. Niewielkie pojemności produktów oraz ich dogodna cena pozwalają na dobór kilku ukierunkowanych produktów dla klienta oraz na pielęgnację od A do Z.

WSPÓŁPRACA – TRYCHOPUNKTY
W związku z coraz szerszym zainteresowaniem tematem trychologii oraz metod i kosmetyków wspomagających skuteczną kurację oraz pielęgnację skóry głowy i włosów, firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc pierwszy w Polsce portal poświęcony w całości trychologii – TRYCHO.pl. Oprócz artykułów, porad, ofert szkoleń i kosmetyków, na portalu znajduje się mapa TRYCHOPUNKTÓW, na której umieszczane są punkty oferujące konsultacje trychologiczne oraz produkty MonRin – wszystko po to, aby osoby zmagające się z problemami skóry głowy mogły trafić bezpośrednio w dobre ręce.
Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy w ramach marki MonRin oraz portalu TRYCHO.pl firma zaprasza do kontaktu z p. Joanna Pampuch (te. +48 511 205 499, e-mail: kontakt@trycho.pl).

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube