Najpopularniejsze w Beauty Inspiration w 2018

Podsumowanie roczne. Co Was najbardziej interesowało w 2018? Co najchętniej czytaliście? Okazuje się, że treści typowo biznesowe, ale także oglądaliście wywiady. Bardzo nas to cieszy, bo biznes to nasza podstawowa treść! W zestawieniu nie brakło także zestawienia (w zupełnie nowej formie) oraz nowości (badania genetyczne, boty).
Poniżej zestawienie 6 najchętniej klikanych treści (kolejność przypadkowa). Warto nadrobić, jeżeli je ominęliście.

1. CHAT-BOTY DO ZDOBYWANIA KLIENTÓW I ZWIĘKSZANIA SPRZEDAŻY ZABIEGÓW
Boty to duża nowość na Facebooku. Salony beauty też mogą je z powodzeniem wykorzystywać. Korzyści? Facebook tnie zasięgi, a dzięki botom zwiększasz je i budujesz zaangażowanie. I to za darmo. Wprowadź boty u siebie, póki nie mają ich jeszcze wszyscy!
CZYTAJ ARTYKUŁ>>>
SPRAWDŹ SZKOLENIE STACJONARNE Z BOTÓW AUTORKI ARTYKUŁU>>>

2. Jak reagować na negatywne komentarze?
Przeżyliśmy oblężenie pobierania tego artykułu! Dlaczego reagować na negatywne komentarze? Co odpisać? I co zrobić kiedy taki komentarz najprawdopodobniej wystawiła konkurencja?
CZYTAJ FRAGMENT ARTYKUŁU>>>
POBIERZ CAŁY ARTYKUŁ ZA DARMO>>>

3. Ranking najpopularniejszych laserów do epilacji
Dziękujemy za zaangażowanie przy tym projekcje. Najpierw w rankingu wzięły udział 124 salony i kliniki, a potem Ci, którzy zastanawiają się jakie urządzenie wybrać, chętnie klikali ten materiał. Na podium z trzema miejscami znalazły się 4 urządzenia. Było to pierwsze tego typu zestawienie u nas – to użytkownicy oddawali swoje głosy. Sprawdźcie też drugi ranking – urządzenia HIFU.
SPRAWDŹ TEN RANKING>>>
SPRAWDŹ DRUGI RANKING „NAJPOPULARNIEJSZE URZĄDZENIA HIFU”

4. Oferta wyspecjalizowana czy szeroka?
Pod tym postem na Facebooku zdania były mocno podzielone. Który model w salonie lepiej funkcjonuje: wyspecjalizowana czy szeroka oferta? Czy istnieje złoty środek? Od czego zacząć, kiedy czujesz, że Twoja oferta wymaga zmiany?
CZYTAM ARTYKUŁ>>>

5. JAK ROZPOCZĄĆ BIZNES MAKIJAŻU PERMANENTNEGO
O makijażu permanentnym rozmawialiśmy z Magdą Bogulak, właścicielką Centrum Szkoleniowego Long-Time-Liner. Pytaliśmy na przykład czy rynek makijażu permanentnego jest już nasycony, od czego powinny zaczynać osoby, które się przebranżawiają, jak przyciągnąć pierwsze klientki. Bardzo dobry materiał dla osób, które zastanawiają się czy warto jeszcze „wchodzić” w makijaż permanentny.
OGLĄDAM WYWIAD>>>
CZYTAM WYWIAD>>>


6. Genetyka w służbie piękna i zdrowia
Z cyklu: warto wiedzieć co wkrótce może stać się hitem!
Na podstawie badań genetycznych coraz częściej układa się spersonalizowane diety i kuracje kosmetyczne. Można przypuszczać, że w niedługim czasie wkroczą do gabinetów i klinik beauty, aby wspomagać kosmetologów w walce o piękno i młody wygląd.
CZYTAJ ARTYKUŁ>>>
Dziękujemy, że tak chętnie czytacie nasze materiały i zawsze zapraszamy po dawkę wiedzy i inspiracji.
Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube