Najpopularniejsze urządzenia do modelowania sylwetki

woman measuring her waist with measuring tapePo raz kolejny przyglądamy się tematowi modelowania sylwetki, tym razem prezentując gotowe rozwiązania do wprowadzenia w gabinecie beauty – urządzenia do wykonywania zabiegów ujędrniania, redukcji tłuszczu i cellulitu. Problemy te dotyczą sporego grona społeczeństwa –  ludzie coraz częściej borykają się z nadwagą, a w walce z nią pragną konkretnych, szybkich efektów. Doskonałym dopełnieniem diet i zajęć sportowych są zabiegi z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń. Ponieważ co roku pojawia się sporo nowych rozwiązań technologicznych, poprosiliśmy firmy o wytypowanie rozwiązań, cieszących się największą popularnością na rynku.

 

3MAX

3 max441

Potrójna moc w walce z cellulitem i miejscową otyłością. Połączenie fali radiowej multipolarnej z masażem w podciśnieniui światłem LED w jednym zabiegu redukuje cellulit, pobudza metabolizm tkankowy i ujędrnia skórę. Funkcja fali ultradźwiękowejo niskiej częstotliwości selektywnie oddziałuje na komórki tłuszczowe, trwale zmniejszając ich ilość na wybranym obszarze, nie powodując uszkodzenia tkanek otaczających. Połączenie kilku energii pozwala uzyskać poprawę już po pierwszym zabiegu.

producent: Korea

dystrybutor: Yasumi

www.yasumi.pl


Intelect RPW

 intelectrpw457

Antycellulitowa terapia uderzeniowa radialną falą akustyczną (Radial Pressure Wavetherapy) to amerykańskie urządzenie umitujące wspomnianą falę w celu leczenia przyczyn powstania cellulitu. Przyczynami powstania cellulitu są powiększone komórki tłuszczowe, wypychane do góry na powierzchnię skóry oraz ułożone pionowo i pozbawione elastyczności włókna tkanki łącznej, które razem z otaczającą je tkanką tłuszczową nie rozciągają się, powodując powstanie nierówności na skórze w postaci pomarańczowej skórki.

producent: Chattanooga

dystrybutor: IFA PRO

www.ifapro.pl


REACTION™

reaction404

Umożliwia przeprowadzenie terapii koncentrujących swoje działanie na poprawie napięcia i elastyczności skóry, redukcji zmarszczek i modelowaniu owalu twarzy oraz kształtowaniu sylwetki i redukcji cellulitu z jednoczesną poprawą jędrności skóry i funkcjonowania układów krążenia. System REACTION™ oparty jest na opatentowanej technologii CORE™ – Chanelling Optimised RF Energy. polegającej na emisji bipolarnej energii fali radiowej o trzech różnych częstotliwościach: 0,8 MHz; 1,7 MHz i 2,45 MHz.

producent: Viora

dystrybutor: Nova Group

www.novagroup.pl


BODYTER PREMIUM

 sorisa379

Bodyter Premium wywołuje potrójny efekt modelowania, na który składa się synergiczne działanie termoterapii, elektrostymulacji i elektroporacji w połączeniu z produktami kosmetycznymi, zawierającymi aktywne substancje. Innowacyjna metoda, polegająca na jednoczesnym zastosowaniu trzech rodzajów terapii, potęguje dobroczynne efekty działania każdej z nich, zwiększa skuteczność zabiegów, skraca całkowity czas trwania kuracji oraz pozwala na osiągnięcie maksymalnych rezultatów w rekordowo krótkim czasie.

producent: Sorisa

dystrybutor: Slandi Sp. z oo

www.sorisa.pl


ICOONE

icoone399

Technologia pozwalająca na pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz objawy starzenia się skóry. Technologia oparta jest na najnowszych badaniach na tkance łącznej. Oferuje zabieg skuteczny i bezpieczny dla skóry. Możliwość pracy na dwóch głowicach jednocześnie daje szybkie efekty. 1180 mikrootworów na każdy dm2 gwarantuje skuteczny zabieg z zachowaniem szacunku dla skóry.

producent: I-TECH INDUSTRIES S.R.L. 

dystrybutor: Mrotex PPH Dariusz Mroczek

www.icoone.pl


DX TWIN

DXtwin390

Skuteczne rozwiązanie stworzone dla całkowitej redukcji cellulitu i nagromadzonej tkanki tłuszczowej, a także do wielu zabiegów leczniczych (m.in. zabiegi ze wskazaniem reumatologicznym, blizny), zabiegów estetycznych (m.in. na rozstępy, zmarszczki), zabiegów relaksacyjnych i dla osób uprawiających sport. Innowacyjna technologia oparta na metodzie masażu podciśnieniowego, dodatkowo wzbogacona o drgania akustyczne o niskiej częstotliwości, które wprawiając komórki tłuszczowe w mikrowibracje i uwalniają zmagazynowaną w trójglicerydach energię.

producent: Starvac

dystrybutor: Nova Group

www.novagroup.pl


CoolShaping

coolshaping577

Urządzenie dostarcza optymalną ilość energii zimna, doprowadzając do lokalnej redukcji tkanki tłuszczowej i tym samym modelując kontur ciała. System chłodzenia działa głęboko na podskórną tkankę tłuszczową bez uszkodzenia innych tkanek, chroni powierzchnię skóry przed odmrożeniem. Utrzymuje stałą temperaturę w trakcie zabiegu. Vacuum i czerwone światło LED 630 nm skutecznie wzmacniają rezultaty zabiegu. Komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu w naturalnym procesie metabolizmu, dzięki czemu następuje trwała redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu.

producent: EunSung

dystrybutor: IFA PRO

www.ifapro.pl


CRYOMODEL

 cryomodel519

Innowacyjne urządzenie wykorzystujące unikatową technologię, łączącą dwie odrębnych czynności: kriolipolizę i elektrostymulację. Dzięki temu można uzyskać redukcję tkanki tłuszczowej już od pierwszej sesji. Efektem zabiegu jest: redukcja miejscowych złogów tłuszczowych; tonizacja tkanek; wyraźna poprawa kondycji skóry; pobudzenie tkanek do regeneracji i usuwania toksyn; kształtowanie i konturowanie ciała jak po liposukcji; redukcja podwójnego podbródka; efekt odmłodzenia z redukcją zmarszczek.

producent: Reneve

dystrybutor: Intersun

www.intersun-spa.pl


MEDSHAPE

medshape515

MedSHAPE to połączenie czterech najnowocześniejszych technologii w zabiegach zarówno na ciało, jak i na twarz. MedSHAPE wykorzystuje działanie bipolarnych fal radiowych i lasera biostymulującego w celu podnoszenia temperatury w tkankach, odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny oraz niwelując komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc. Ponadto masaż podciśnieniowy oraz mechaniczny poprawiają ukrwienie, udrażniają układ limfatyczny, a także usprawniają proces usuwania toksyn z organizmu.

producent: MD Medical

dystrybutor: IFA PRO

www.ifapro.pl


Q-ENERGY

 QEnergy373

Innowacyjne, przebadane klinicznie urządzenie kosmetologiczne wykorzystujące falę ultradźwiękową o częstotliwości 23 kHz, wywołującą efekt kawitacji ultradźwiękowej. Metoda kawitacji ultradźwiękowej jest bezpieczna i umożliwia osiągnięcie zadowalających efektów bez powstania nierówności, często typowych dla zabiegów inwazyjnej liposukcji. Zabieg polega na likwidowaniu komórek tłuszczowych za pomocą fal ultradźwiękowych w celu wymodelowania sylwetki i zmniejszenia obwodów wcześniej wybranych partii ciała.

producent: Cesare Quaranta

dystrybutor: Intersun

www.intersun-spa.pl


MAGNIFICO

Magnifico343

5 technologii w jednym: podciśnieniowa liposukcja ultradźwiękowa, fale radiowe RF (1 MHz, max 60 J/cm3), promieniowanie IR (moc: 200 W), masaż ssąco-próżniowy (wartość bezwzględna: 90-205 kPa, wartość względna: 10-75 kPa), mechaniczny masaż rolkami (szybkość wałka: 0-35 obr. na min.) Urządzenie umożliwia przeprowadzenie zabiegu liposukcji ultradźwiękowej pod ciśnieniem – ułatwia to wykonanie zabiegu i maksymalizuje efekty. Częstotliwość: 40 kHZ.

dystrybutor: MIMARI Michał Mirocha

www.mimari.pl


LPG Integral

lpg199

Technologia Enedermologie® LPG® umożliwia wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej. Modeluje sylwetkę i ujędrnia skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami. Opatentowana głowica masująca wyposażona w rolki z funkcją ciągłego lub sekwencyjnego zassania, delikatnie ugniata skórę i nagromadzony pod nią zapas  tłuszczu, zwiększając uwalnianie tłuszczu o 70%.

producent: LPG Systems

dystrybutor: ITP S.A.

www.lpg-systems.pl

 


MANTIS MR991

mantis177

Aparat łączy dwie innowacyjne technologie w jednej głowicy: masaż mechaniczny napędzanymi rolkami (MRM) i pulsacyjne pole magnetyczne z rezonansem stochastycznym  (PMF). Synergiczne oddziaływanie endomasażu i pola magnetycznego daje spektakularne efekty w leczeniu cellulitu i lokalnych otłuszczeń. Dzięki intensywnemu ukrwieniu tkanki, natlenowaniu, detoksykacji i poprawie metabolizmu,  skóra staje się gładka już po kilku zabiegach, a zwiększona proliferacja fibroblastów daje jej jędrność i elastyczność.

producent: Mantis Science & Technology  Italy

dystrybutor: Polmax

www.polmax.eu

www.meadowgroup.pl

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube