Nowe produkty marki Purlés

purles_003530 września w modernistycznych wnętrzach restauracji Informal Kitchen odbyła się konferencja prasowa, na której marka Purlés zaprezentowała najnowsze produkty linii Clinical Repair Care. Atrakcją spotkania był wyśmienity wykład dr n. med. Julity Zaczyńskiej-Janeczko, która opowiedziała zebranym gościom o korzyściach współpracy na płaszczyźnie lekarz-kosmetolog w zakresie pielęgnacji przed/po zabiegach medycyny estetycznej.

Purlés Clinical Repair Care to intensywna linia zapewniająca kurację anti-aging, którą można stosować samodzielnie lub komplementarnie do zabiegów medycznych. Obejmuje preparaty podtrzymujące efekty oraz stymulujące procesy samonaprawcze. Łączy medyczną innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z kosmetyczną przyjemnością i łatwością stosowania. Receptury preparatów obfitujące w składniki o klinicznej skuteczności stanowią kompleksowy program odnowy skóry.

Clinical Repair Care jest uzupełnieniem dla zabiegów inwazyjnych, ale idealnie sprawdza się także jako pielęgnacja alternatywna. Produkty bazujące m.in. na Matrixyl synthe 6, Colageneer® i aminokwasach, zapobiegają procesom spadku napięcia i elastyczności, przywracają potencjał genetyczny młodej skóry oraz intensywnie stymulują procesy odnowy naskórka. Pozwalają błyskawicznie poprawić kondycję skóry i wygładzić zmarszczki. Produkty inicjują mechanizmy regeneracyjne, które w zauważalny sposób, pozwalają osiągnąć efekty odmłodzenia o długotrwałej sile działania.

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube