Co o Bloomea mówią jej użytkownicy?

Wielkimi krokami zbliżamy się do finału programu Miesiąc z technologią modelingu skóry Bloomea. Już w najbliższy czwartek zapraszamy na podsumowanie programu jakim będzie rozmowa na żywo na Facebooku z Mileną Krystosiak, właścicielką warszawskiego salony The Beauty Room i szkoleniowcem firmy BiNatural.

Do tematu live’a  za chwilę wrócimy, a na dziś mamy dla Was, to co stanowi najbardziej przekonywujący argument dla tych, którzy chcieliby się dowiedzieć, czy dana technologia rzeczywiście działa i czy warto w nią inwestować. Zebraliśmy dla Was opinie użytkowników  urządzenia Bloomea. Oto one:

 

Do zakupu urządzenia Bloomea przekonała mnie koleżanka, która już na nim pracowała. Zdenerwowanie wynikające z obawy, czy efekty rzeczywiście będą tak spektakularne po pierwszym zabiegu znikło już po pierwszym zabiegu jaki wykonałam. Uważam, że zabieg jak i samo urządzenie Bloomea było jedną z najlepszych inwestycji naszej firmy.

Klaudia Koczur, Gabinet Evolution, Złotów

 

Skontaktowałam się z firmą BiNatural w temacie urządzenia Bloomea. Otrzymałam komplet informacji o samym urządzeniu oraz zabiegach, efektach, wskazaniach do ich wykonywania itd. Otrzymałam również bardzo profesjonalne szkolenie. Wszystko razem przekonało mnie do zakupu Bloomea.

Agata Deska, Beauty Blossom Esthetic Cosmetology

 

Firma godna polecenia. Urządzenia najwyższej klasy. Szybka dostawa. Szkolenia bardzo profesjonalne na najwyższym poziomie. Zawsze służą szybką radą i serwisem. Sama przyjemność współpracy. Pierwsza firma o której zawsze myślę jeśli chcę zakupić jakieś urządzenie. Przy Binatural czuję się zawsze dobrze zaopiekowana.

Iwona Malanowska, Gabinet Republika

 

Dotychczas kupiłam w firmie BiNatural trzy urządzenia – Bloomea, dxSmart oraz The Epi Lab, a na pewno na nich się nie skończy. Oferują rzetelne szkolenia, ale także pomoc w chwilach zwątpienia.

Justyna Bojko, Coco&beauty

 

Bloomea jest wybawieniem dla niejednego klienta mojej kliniki.

Natalia Kalinowska, EstiCliniq – Klinika Komstologii i Trychologii


W najbliższy czwartek zapraszamy na podsumowanie programu jakim będzie rozmowa na żywo na Facebooku z Mileną Krystosiak, właścicielką warszawskiego salony The Beauty Room i szkoleniowcem firmy BiNatural. Zapraszamy jak zawsze na Facebooka o 20:30.  I jak zawsze czekamy na Wasze pytania.

 

 

 

Przypominamy, że wszelkie dotychczas publikowane materiały na temat technologii Bloomea  możecie znaleźć tu:
https://beautyinspiration.pl/miesiac-modelingbloomea/
Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube