Obagi – nowa marka na polskim rynku

obagi825Kosmetyki amerykańskiej marki Obagi zna już cały świat. Nadszedł wreszcie czas, aby trafiły na polski rynek. Misją Obagi jest tworzenie wyjątkowych, innowacyjnych produktów kosmetycznych, dopasowanych do różnych potrzeb i typów skóry. Dzięki wysokiemu stężeniu składników aktywnych pozwalają na uzyskanie niespotykanych, wśród innych tego typu produktów, efektów.

Nazwa OBAGI wywodzi się od nazwiska amerykańskiego lekarza dr Zein’a Obagi, eksperta  w dziedzinie dermatologii estetycznej, twórcy programu pielęgnacyjnego, który utrzymuje skórę w dobrej kondycji, niezależnie od jej koloru i wieku. Program Obagi bazuje na solidnych zasadach naukowych. Podczas gdy tradycyjne metody pielęgnacji skóry działają tylko na jej powierzchni – dając ograniczone korzyści – produkty Obagi wnikają do głębszych warstw skóry i wzmacniają ją od środka.

Kosmetyki Obagi od grudnia są dostępne w renomowanych klinikach dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej oraz instytutach spa&wellness.

Więcej na www.obagi.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube