ODYSEJA w świat SPA

od825Kosmoprof przedstawia kolejną odsłonę cyklu Akademii SPA, w ramach którego prezentowane są najciekawsze projekty konsultingowe dla obiektów spa, realizowane przez ekspertów marki. W tym numerze, wspólnie z Odyssey Clubhotel Wellness & SPA, Kosmoprof przedstawia jedną z wyjątkowych realizacji.

Położony w malowniczej części Gór Świętokrzyskich kompleks proponuje unikalny koncept pielęgnacyjnej podróży, która wykorzystuje potencjał 12 różnorodnych gabinetów SPA. Podstawą pomysłu na wzbogacenie i nową aranżację menu zabiegowego jest przenikanie się filozofii marek Bioline Jatò i Selvert Thermal z unikalnym otoczeniem hotelu oraz charakterem każdego gabinetu – jego motywem przewodnim, architekturą, wyposażeniem i przeznaczeniem. Zależało nam na połączeniu możliwości zabiegów holistycznych z funkcjonalnymi. Wykorzystaliśmy przy tym odniesienia do tradycji regionu oraz motywy kultury z całego świata – podkreśla Bogumił Zych, współwłaściciel firmy Kosmoprof, odpowiedzialny za strategię rozwoju usług konsultingowych. Projekt został opracowany wspólnie z zespołem Odyssey, a jego częścią jest także program szkoleniowy dla personelu prowadzony przez ekspertów Kosmoprof. Na stronie obok przedstawiamy trzy przykłady koncepcji wdrożonej w Spa Odyssey.

od2600

Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
to luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel i kompleks SPA oraz wyjątkowe centrum holistycznego wypoczynku, otoczone bogactwem przyrody Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Doskonale wkomponowany w piękną panoramę Gór Świętokrzyskich, ośrodek wyróżnia się najwyższą jakością w podejściu do obsługi gości. Odyssey SPA to dwanaście gabinetów zabiegowych, z których każdy ma niepowtarzalny charakter. Dumą miejsca jest ekskluzywny świat basenów i saun. Goście doceniają również doskonałą kuchnię oraz możliwości rekreacyjne regionu.

Gabinet1600Pielęgnacja na najwyższym poziomie

W gabinecie inspirowanym Mount Everestem – najwyższym szczytem na Ziemi, wykonywane są zaawansowane zabiegi anti-agingowe szwajcarskiej marki Selvert Thermal. Połączenie górskiego dziedzictwa hotelu, pielęgnacji o alpejskim rodowodzie oraz charakteru gabinetu stanowi najlepszą rekomendację dla innowacyjnej kuracji CELL vitale. Bazuje ona na regenerującym, nawilżającym i ochronnym działaniu dwóch rodzajów roślinnych komórek macierzystych.

W scenerii inspirowanej himalajskim śniegiem i w otoczeniu pięknych Gór Świętokrzyskich, kosmetolodzy Spa Odyssey wykonują zabiegi ukierunkowane na rozwiązanie określonych problemów skóry. Zaufaliśmy marce Selvert Thermal, ponieważ skuteczność kuracji opiera się na wykorzystaniu potwierdzonych osiągnięć medycyny, biotechnologii i zaawansowanej kosmetologii – podkreśla Ewa Bernecka, Dyrektor Odyssey ClubHotel Wellnes & SPA.

 

Gabinet2600Bella per Aqua

W morskim gabinecie można doświadczyć uzdrawiającej i upiększającej siły wody. W otoczeniu przywodzącym na myśl podwodną podróż wykonywane są zabiegi inspirowane morskimi składnikami. Selvert Thermal L’Ocean to kuracja głęboko nawilżająca i rewitalizująca, która przywraca skórze naturalną równowagę.

 

 

 

Gabinet3600Siła natury

Odyssey został świetnie wkomponowany w otoczenie Gór Świętokrzyskich i unikalny charakter Puszczy Jodłowej. Jeden z gabinetów w sposób szczególny akcentuje połączenie hotelu z przyrodą regionu. Został on również wybrany jako bazowy gabinet dla zabiegów Bioline Jatò 24.7 naturalbalance, przeciwdziałającym procesom starzenia. Wykorzystują one w tym celu najczystsze wyciągi roślinne, pochodzące z endemicznego, alpejskiego regionu Trentino Alto Adige, w którym narodziła się marka Bioline Jatò .

Otoczenie naszego Spa jest wyjątkowe – to dziewicza przyroda kompleksu chronionych lasów Gór Świętokrzyskich. Mamy do niej ogromny szacunek i jesteśmy dumni, że możemy czerpać z jej naturalnego bogactwa, dzieląc się nim z naszymi Gośćmi. Obecność marki Bioline Jatò i zabiegów 24.7 naturalbalance idealnie wpisuje się w tę filozofię – to naturalna spójność podkreślająca holistyczny charakter Spa – podkreśla Aleksandra Tutaj, Manager SPA Odyssey ClubHotel Wellnes & SPA.

www.kosmoprof.pl

Artykuł pochodzi ze Spa Inspirations 3/2014 – wydanie drukowane / e-wydanie

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube