Ogólnopolska konferencja naukowa pt. „Potencjał trychologii w branży spa & beauty”

IMG_0384 (004)

W imieniu społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką trychologii do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. „Potencjał trychologii w branży spa & beauty”, która odbędzie się dnia 8 czerwca b. r. w siedzibie Wyższej Szkoły Inżynierii w Warszawie (ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18)

Konferencja ma na celu zaprezentowanie kosmetologicznego, estetycznego oraz medycznego aspektu trychologii. Celem przedsięwzięcia jest wymiana doświadczeń pomiędzy przedstawicielami instytucji edukacyjnych i specjalistycznych, działających na terenie naszego kraju, jednocześnie stwarzając interdyscyplinarną przestrzeń wymiany myśli i poglądów.

Wśród prelegentów będziemy gościć specjalistów m. in. z zakresu kosmetologii, dermatologii, laseroterapii, mezoterapii, karboksyterapii, pielęgnacji i stylizacji włosów.

Organizatorzy pragną pogłębić problematykę konferencji poprzez organizację Strefy Profilaktyczo-Konsultacyjnej, w której uczestnicy będą mogli skorzystać m. in. z porad specjalistów.

PROGRAM KONFERENCJI

Beauty Inspiration objęło konferencję patronatem medialnym.

www.wsiiz.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube