Powstają dwie nowe Kliniki La Perla

Jeszcze w tym roku sieć Klinik La Perla powiększy się o dwa nowe punkty. Jedenasta już Klinika powstaje w Domu Mody Kliff Warszawa, a jej otwarcie planowane jest na 8 marca. Dwunasta powstanie w budującym się hotelu Lake Hill w Sosnówce k. Karpacza. Oddanie inwestycji planowane jest na listopad 2018 roku.
Klinika La Perla w Domu Mody Kliff Warszawa.

Klinika będzie inauguracją nowej idei La Perla Beauty Concept, na którą złoży się najbardziej kompleksowa oferta usług beauty.  Wyróżniać ją będzie dostępność najnowszych i najskuteczniejszych technologii odmładzających i wyszczuplających, często dostępnych w Polsce premierowo. W menu zabiegowym znajdą się także zabiegi błyskawicznie kondycjonujące skórę,  w tym dedykowane okolicom oka, zaawansowana diagnostyka skóry oraz stylizacja brwi i rzęs.

W placówce będzie można umówić się także na konsultacje z lekarzem dermatologiem, lekarzem medycyny estetycznej oraz chirurgiem plastycznym. Ponadto, podobnie jak w większości innych Klinik La Perla będzie tu można skorzystać ze sprawdzonych nowości oraz zabiegów relaksacyjnych i odprężających, w tym masaży i autorskich rytuałów spa.

Wizualizacje wnętrz w warszawskiej Klinice La Perla w Domu Mody Kliff.

 

Klinika La Perla w Hotelu Lake Hill

W menu zabiegowym La Perli w Hoteu Lake Hill znajdzie się pełna oferta zabiegów spa bazujących na autorskich kosmetykach Beauty Box by Klinika La Perla, a także najnowsze i sprawdzone technologie anti-ageing, modelujące sylwetkę, zwalczające cellulit i inne niedoskonałości skóry. Będą także błyskawicznie kondycjonujące skórę zabiegi bankietowe oraz nieinwazyjny lifting twarzy i ciała – HIFU hit medycyny estetycznej z ostatnich dwóch lat.

Hotel Lake Hill utrzymany będzie w standardzie 4**** i składać będzie się ze 173 apartamentów, rozmieszczonych w dwóch, połączonych ze sobą budynkach. Apartamenty jednopokojowe (od 25 m²) i dwupokojowe (od 35 m²), w większości posiadają widok na jezioro oraz szczyty Karkonoszy. W obiekcie znajdą się będą basen wewnętrzny i zewnętrzny, strefa wellness & spa oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne. Restauracja z tarasem oraz panoramicznym widokiem na wodę, zaserwuje specjały kuchni regionalnej oraz międzynarodowej.

Inwestorem LAKE HILL Resort & SPA jest Artur Kozieja – deweloper, właściciel hoteli na Dolnym Śląsku.

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube