Pozbądź się niechcianych włosków na zawsze!

 

i-BTLSkuteczna depilacja to jeden z najbardziej problematycznych i uciążliwych zabiegów estetycznych. Większość z metod jej wykonania jest albo bolesna, albo nie daje trwałych efektów. Czy istnieje sposób, który pozwoli w skuteczny sposób pozbyć się zbędnego owłosienia na stałe? Tak! Wystarczy wybrać się na zabieg epilacyjny laserem diodowym LinScan.

 

Zacznijmy od początku – czym jest epilacja? To jedna z najskuteczniejszych metod pozbywania się niepożądanego owłosienia ze skóry. W zabiegu epilacji włos usuwany jest wraz z korzeniami – w odróżnieniu od depilacji, gdzie cebulki zostają w skórze. W przeciwieństwie do depilacji, którą najczęściej wykonuje się w domu, epilacja zazwyczaj wymaga udania się do specjalisty.

Podczas zabiegu, promienie lasera usuwają włos wraz z cebulkami, co pozwala nam cieszyć się gładką skórą na stałe. Dzięki temu, możemy także zapomnieć o bolesnym problemie wrastających włosków, które są zmorą wielu kobiet.

 

Jakim urządzeniem najlepiej przeprowadzić zabieg epilacyjny? Najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy będzie polecany przez wielu lekarzy laser diodowy LinScan. Nie jest to jednak zwykły laser do epilacji. Jako jedyny na świecie laser diodowy oferuje niezwykle szybkie usuwanie włosów, nawet przy dużej powierzchni zabiegowej – zabieg epilacji nóg możemy wykonać już w 15-30 minut! Wysoką skuteczność gwarantuje natomiast technologia linearnego skanowania i automatyczny dobór parametrów zabiegu do typu skóry i rodzaju włosów.

 

Epilacja zazwyczaj może być stosowana na wszystkich partiach skóry, ale skuteczność tej metody z reguły w dużej mierze zależy od odcienia karnacji i koloru owłosienia. Jednak LinScan, dzięki kontaktowemu chłodzeniu skóry oraz inteligentnemu oprogramowaniu, zwiększa skuteczność zabiegu przy jego minimalnym dyskomforcie.

 

Ostatnią, ale jedną z ważniejszych zalet jest niewielki dyskomfort podczas zabiegu. Niektóre metody depilacji potrafią być niestety bardzo bolesne i często wymagają wielokrotnego powtarzania. Epilacja laserem LinScan pozwala zminimalizować nieprzyjemne odczucia, a dodatkowo eliminuje również ryzyko podrażnień.

 

– Laser LinScan to najlepszy wybór do przeprowadzenia zabiegu epilacji. Umożliwia automatyczny dobór parametrów do fototypu skóry i rodzaju włosów i co najważniejsze dla moich pacjentów, gwarantuje długotrwałe efekty. W mojej pracy cenię ich komfort, dlatego cieszę się, że mogę korzystać z urządzenia, które minimalizuje nieprzyjemne odczucia związane z depilacją, a przy tym nie podrażnia skóry – mówi dr Andrzej Purwin z Centrum Medycznego Revita w Białymstoku.

 

Usuwanie zbędnego owłosienia, dotychczas będące zmorą kobiet, nie musi być już dłużej nieprzyjemne. Wystarczy krótki zabieg laserem diodowym LinScan, a efekty pozostają na długi czas. To rozwiązanie idealne: proste i skuteczne!

 

dystrybutor:
www.btlestetyka.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube