Premiera lasera Juliet w Polsce!

1. PREMIERA JULIET w PolscePod koniec ubiegłego roku miała miejsce premiera lasera Juliet, który dzięki firmie Nova Group jest już dostępny w Polsce. Najnowszy laser, którego producentem jest firma Asclepion, przeznaczony jest do zabiegów okolic intymnych u kobiet.

Prezentacja urządzenia odbyła się w siedzibie Nova Group, gdzie grupie opiniotwórczych lekarzy przedstawiono wyróżniki innowacyjnej technologi Er:YAG w zastosowaniach ginekologii estetycznej. Workshop poprowadził dr Evgenii Leshunov, światowy autorytet w zakresie chirurgii ginekologicznej i estetycznej oraz medycyny laserowej, wraz z Mileną Rzeczkowską, kierownikiem działu Nova Med Nova Group.

Laser Juliet jest gwarancją największej delikatności w okolicach intymnych. Umożliwia niezwykle skuteczne, ale również łagodne zabiegi, które są odpowiedzią na problem nietrzymania moczu czy też utraty elastyczności pochwy.

Juliet laser NOVA Group

– Już po jednym zabiegu, trwającym zaledwie 15 minut, jesteśmy w stanie doprowadzić do trwałych rewitalizacji intymnych narządów kobiecych. W trakcie samej procedury dochodzi również do stymulacji procesu syntezy submięśniowego kolagenu, co skutkuje przywróceniem naturalnych funkcji metabolicznych. Dzięki temu kobiety w naturalny sposób odzyskują upragnioną estetykę okolic intymnych i ich właściwą funkcjonalność – mówi Milena Rzeczkowska.

Laser Juliet zaprojektowano na bazie technologii Er:YAG, która gwarantuje szybki, dyskretny, a przede wszystkim bezbolesny i pozwalający na zachowanie pełnej intymności zabieg. Techno- logia Er:YAG uchodzi za najbezpieczniejszą i najnowocześniejszą technologię laserową na świecie. W czasie spotkania zaprezentowano łączone techniki zabiegowe w terapii odmładzania pochwy i sromu oraz zabiegach nietrzymania moczu.

 www.novagroup.pl

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube