Premiera Murad i akcji społecznej Hydrate for Hope w La Sal Gallery

meadow82514 października 2014 r. odbyła się oficjalna premiera marki Murad w multibrandowym butiku La Sal Gallery przy ul. Mokotowskiej w Warszawie (www.lasalgallery.com). Premiera marki Murad w La Sal Gallery była połączona z rozpoczęciem udziału firmy Meadow Group Polska w akcji społecznej Hydrate for Hope. Jej celem jest walka z nowotworem piersi przez profilaktykę i edukację.

medao2W skład specjalnego zestawu marki Murad wchodzą intensywnie nawilżający krem do twarzy Hydro-Dynamic® Ultimate Moisture i liftingujący krem do pielęgnacji szyi i dekoltu Rejuvenating Lift for Neck and Decollete. Dziesięć procent wpływów ze sprzedaży zestawów Hydrate for Hope zostanie przekazane Stowarzyszeniu „Amazonki” Warszawa-Centrum na działania profilaktyczne i edukacyjne.

Zestaw będzie dostępny w październiku i listopadzie w specjalnej cenie. Klienci, którzy chcą włączyć się do ogólnoświatowej akcji społecznej i wesprzeć walkę z nowotworem piersi, mogą kupić zestaw na stronie www.murad.pl oraz w butiku La Sal Gallery.

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube