PRZEŁOM W ZABIEGACH ESTETYCZNYCH – JEDYNY SYSTEM CHEMICZNEGO RESURFACINGU SKÓRY

bmed350Coraz większa świadomość pacjentów w zakresie zabiegów estetycznych oraz nieustanie rosnąca konkurencja wymusza na gabinetach poszukiwanie i wprowadzanie zabiegów, które dadzą spektakularne efekty przy niewielkim nakładzie czasu, pieniędzy, a przede wszystkich przełożą się na satysfakcję klienta. W ostatnim czasie niezwykle popularne stały się zabiegi resurfacingu skóry. Ale co to właściwie jest?


 pHformula to kompletny program resurfacingu, który oddziałując na komórki stymuluje je prowadząc do  przebudowy i remodelingu. Ta unikalna formuła zawiera mieszankę kwasów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych i substancji przeciwzapalnych wykorzystywanych w medycynie estetycznej, kosmetologii i kosmetyce od wielu lat. Resurfacing pHformula to pierwsza procedura oparta na technologii medycyny regeneracyjnej z koncepcją kontrolowanej chemicznej przebudowy skóry, która dostarcza  zmaksymalizowaną dawkę substancji czynnych bez żadnych negatywnych skutków ubocznych występujących przy konwencjonalnych peelingach.
Wieloletnie badania zaprocentowały stworzeniem pionierskiej technologii, w której po raz pierwszy wyrównano poziom pH (stopień kwaśności roztworu) z pKa (siła działania samego kwasu, bez roztworu), co oznacza maksymalny, kontrolowany poziom uwalnianych protonów, prowadzący do optymalnej odbudowy komórek. Dopełnieniem zabiegów  jest obecność kompleksu PH DVCTM , który zmniejsza wrażliwość receptorów czuciowych, co stwarza możliwość stosowania kwasów bez powstawania podrażnień i odczynów zapalnych, zapewnia międzykomórkowy transport bmed600składników aktywnych, a także dzięki zawartość F-dekaliny przyspiesza gojenie się ran i wzmacnia barierę ochronną. PH DVCTM posiada właściwości hydrofilowe i hydrofobowe, co oznacza, że ułatwia jednolitą penetrację warstwy rogowej naskórka i skóry przez substancje czynne.
Gama pHformula jest idealnie skrojona do potrzeb każdego pacjenta dzięki 3 siłom działania, o doborze których decyduje wrażliwość skóry oraz intensywność problemu. Resurfacing pHformula  przeznaczony jest dla osób z problemami: starzenia się skóry (AGE1,2,3), przebarwieniami (MELA1,2,3), trądzikiem (ACNE1,2,3) i skórą wrażliwą, naczyniową, trądzikiem różowatym (CR1). Zabiegi Resurfacingu pHformula powinny być łączone ze stosowaniem produktów do domowej kuracji,  w celu odpowiedniego przygotowania skóry i optymalizacji uzyskanych efektów.

logo300
BEAUTYMED
02-366 Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 23 lok. 126
tel. 22-642-10-00; mob. 692-799-983
www.beautymed.pl; www.phformula.pl
biuro@beautymed.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube