Recepta na sukces dla pasjonatów piękna i urody

sielesia-beauty-1200x307v2W KALEJDOSKOPIE WRAŻEŃ

Pewnie wawelskiego smoka i warszawską Syrenkę już znasz, nie wspominając o gdańskim Neptunie, poznańskich koziołkach czy wrocławskich krasnalach. Teraz, dla odmiany, czas na Katowice. Poznaj Silesia Beauty Targi Urody i Kongres Branży Kosmetologicznej, a doznasz prawdziwej synergii kanonów piękna.

5 KROKÓW DO PEŁNI SZCZĘŚCIA WEDŁUG SILESIA BEAUTY

  1. Jeśli śledzisz najnowsze trendy, a nowości kosmetyczne przyprawiają Cię o dreszczyk emocji, nie możesz ominąć największej imprezy na Śląsku poświęconej urodzie. Zatem zaznacz październikową ucztę dla zmysłów w swoim przepastnym terminarzu.
  2. Jeśli znudziły Ci się nudne i szare hale wystawiennicze na przedmieściach, czas przejść do czegoś wielkiego! Międzynarodowe Centrum Kongresowe to prestiżowy i niezwykle dizajnerski obiekt w samym sercu aglomeracji, więc już dziś ustaw sobie GPSa! (ul. Olimpijska).
  3. Jeśli jesteś Wystawcą, zaprezentuj się w 3 milionowej aglomeracji śląskiej podczas Targów Silesia Beauty, w regionie bogatym w pokłady piękna, gdzie salony urody możesz spotkać na każdym rogu.  Nie przegap promocji Wczesna Rejestracja, dzięki której oszczędzisz aż 50% za m2!
  4. Jeśli zaś pracujesz w branży Spa & Beauty, mamy dla Ciebie fantastyczną nowinę, już nie będziesz musiał/a przemierzać kilometrów, aby poszerzyć horyzonty i zdobyć nowe umiejętności.  Już w maju zarezerwuj swoje miejsce na Kongresie Branży Kosmetologicznej Silesia Beauty (liczba miejsc ograniczona).
  5. Odwiedź Silesia Beauty, daj się ponieść emocjom, bierz udział w metamorfozach i konkursach,  a jeśli Ci się poszczęści, wygrasz nowy samochód.

SEKRET SILESIA BEAUTY

Tylko dla Was, oddanych subskrybentów Beauty Inspiration, uchylamy rąbka tajemnicy. W programie Kongresu bezkonkurencyjne jednodniowe szkolenie Manager Academy Silesia Beauty, podczas którego wystąpi m.in. Pani Marta Fiłoń, znany i ceniony trener branży Spa & Beauty.

BONUS SILESIA BEAUTY DLA WYSTAWCÓW

Skorzystaj z promocji Wczesna Rejestracja, a na hasło Beauty Inspiration otrzymasz baner 1200×250 px na stronie www.silesiabeauty.pl

WIADOMOŚCI Z OSTATNIEJ CHWILI

Wydarzenie Silesia Beauty objęte zostało Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Katowice, Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju.

136x136-3

 

Szczegóły Imprezy dostępne na stronie www.silesiabeauty.pl, zachęcamy także do polubienia naszego profilu na Facebooku.

SILESIABEAUTY_logobezbarwne

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube