Rehabilitacja w Anielskiej Grocie Wellness & Spa

anielskaAnielska Grota – czyli miejsce gdzie człowiek nie jest do końca pewien czy jest jeszcze na ziemi. Jedną z możliwości, jaką oferuje spa Anielska Grota jest rehabilitacja. Fizjoterapeuta – mgr Andrzej Maciejewski, oferuje swoją wiedzę i umiejętności, aby zwalczyć dolegliwości różnego typu, zwłaszcza bóle kręgosłupa i stawów.

Dzięki dokładnej diagnostyce, indywidualnie dobrana metoda trafia dokładnie w źródło problemu. W bogatym wachlarzu zabiegów znalazły się m.in.: terapia punktów spustowych, mobilizacja powięzi, relaksacja mięśniowo-powięziowa oraz masaże lecznicze. Zespół spa łączy metody fizjoterapeutyczne, rytuały spa oraz zabiegi rozwoju osobistego i medycyny wschodniej. Takie podejście pozwala nie tylko poczuć się lepiej na kilka dni, ale na o wiele dłuższe okresy, czasem wręcz na całe życie.

Nowością w spa jest masaż dźwiękiem przy pomocy mis tybetańskich, które dzięki wibracjom wprowadzają harmonię i spokój zarówno ciała, jak i ducha. Polecane są także zajęcia grupowe z gimstickami – drążkami zaprojektowanymi przez skandynawskich specjalistów, które w prosty i bezpieczny sposób wzmacniają i usprawniają ciało.

www.anielskagrotaspa.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube