Rusza platforma edukacyjna iMassage Academy

Już w najbliższy poniedziałek (4 maja) rusza projekt iMassage Academy, czyli internetowa szkoła masażu. To pierwszy taki projekt w naszym kraju adresowany do rynku beauty. 

iMassage Academy to platforma edukacyjna, dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać zdobywając wiedzę o nowych technikach masażu. Platforma działa podobnie jak Netflix, tylko dla branży beauty. Dwa razy w miesiącu użytkownicy platformy otrzymują filmy video zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Dodatkowo raz w miesiącu odbywać się będzie live ze specjalistą, gdzie omawiane szczegółowo będą materiały video a uczestnicy webinaru będą mogli zadawać pytania prowadzącemu.
Bardzo często otrzymywaliśmy zapytania od klientów o kursy online. Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na szkolenia 3-4 dniowe poza domem, część osób mieszka za granicą więc również z myślą o tych osobach powstała szkoła internetowa iMassage Academy  – podkreśla Tomasz Tomasik, twórca Akademii.

Dodatkowo użytkownicy platformy będą mieli do kursów premium, które nigdzie nie były jeszcze publikowane. Jednym z pierwszych kursów premium będzie Wirtualna Anatomia Mięśni Twarzy.

Techniki prezentowane w materiałach video to między innymi:  Zoga Face Integration, Sensei Japan Lifting Massage Kobido, Tajski Masaż Stóp, Terapie Ayurvedyjskie, Osteopatia Estetyczna, Masaż Balijski i wiele innych.

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube