Second Skin – rewolucyjna odnowa skóry dzięki najnowszemu autorskiemu zabiegowi Biologique Recherche

W dn. 7.02.2017 r. w warszawskim gabinecie Topestetic odbyła się polska premiera innowacyjnego zabiegu odnawiającego Second Skin francuskiej marki biologicznej Biologique Recherche. Pokaz uświetniła prezentacja międzynarodowego eksperta i konsultanta, doświadczonego wykładowcy, lekarza medycyny estetycznej oraz specjalisty mało inwazyjnych zabiegów, dra Stefana Lippa.

 

ZABIEG SECOND SKIN BIOLOGIQUE RECHERCHE

Zainspirowany technikami medycznymi zabieg SECOND SKIN Biologique Recherche daje natychmiast efekt „drugiej, nowej skóry”, widoczną odnowę, modelowanie oraz ujędrnienie.

Second Skin to zupełnie nowy i innowacyjny sposób wypełniania zmarszczek oraz alternatywa dla zabiegów wypełniających, zainspirowany technikami medycznymi. To nieinwazyjny zabieg, który daje efekt „drugiej, nowej skóry”, modeluje kontury, a przy tym nie daje efektu sztucznej maski. Second Skin w widoczny sposób liftinguje skórę i niweluje widoczne oznaki procesu starzenia, silnie regeneruje, zwiększa jędrność i gęstość skóry, poprzez stymulowanie syntezy kolagenu, oraz redukuje ilość i głębokość zmarszczek.

Do zabiegu wykorzystywany jest kwas hialuronowy klasy medycznej. To czysta substancja o bardzo małej masie, o 40 razy bardziej skoncentrowana niż stosowana w tradycyjnych kosmetykach.

Podczas zabiegu użyte są specjalne plastry, złożone w 80% z kwasu hialuronowego oraz serum o silnych właściwościach naprawczych. Przy ich wytworzeniu laboratorium Biologique Recherche wykorzystało innowacyjną metodę pozyskania nanowłókien kwasu hialuronowego. W ten sposób powstała pierwsza kosmetyczna maska, opracowana dzięki metodzie elektroprzędzenia.

Efekty Second Skin są widoczne już po pierwszym zabiegu wykonanym w gabinecie.

Second Skin to kosmetyczna alternatywa zabiegów medycyny estetycznej, przeznaczona dla wszystkich typów skóry dojrzałej i dotkniętej procesem starzenia.

 

PREZENTACJA DR STEFANA LIPPA

Pokaz zabiegu Second Skin uświetni prezentacja doktora Stefana Lippa, konsultanta Biologique Recherche, od lat zajmującego się medycyną estetyczną i mało inwazyjnymi zabiegami oraz terapią komórek autologicznych, a także anatomią twarzy. Dr Lipp to ceniony lekarz i wykładowca o międzynarodowym doświadczeniu, współpracujący z klinikami i uczelniami w Europie i Azji, członek i założyciel licznych stowarzyszeń estetyki i medycyny estetycznej, m.in. niemieckiego Stowarzyszenia Terapii Estetycznej Toksyną Botulinową – DGTB, International Society of Aesthetic Medicine EV, a także konsultant w laboratoriach badawczo-naukowych, m.in. w Teoxane w Niemczech oraz w Biologique Recherche w Paryżu.

 

***

O MARCE BIOLOGIQUE RECHERCHE

Biologique Recherche to istniejąca od ponad 40 lat francuska marka kosmetyków biologicznych, naturalnych, wykorzystująca wysokie stężenia substancji aktywnych, niespotykane w innych produktach. Są one cenione przede wszystkim ze względu na potwierdzoną skuteczność i świetne rezultaty osiągane w krótkim czasie. Kosmetyki Biologique Recherche doceniają kobiety na całym świecie, od Paryża przez Nowy Jork, po Tokio, uwielbiają je również gwiazdy światowego formatu. Marka słynie z innowacyjnego podejścia zarówno do pielęgnacji, jak i specjalistycznych zabiegów haute couture, dostępnych w salonach kosmetycznych. Co roku Biologique Recherche zbiera nagrody w Polsce i na całym świecie oraz pojawia się w zestawieniach topowych kosmetyków profesjonalnych i w rankingach na najlepsze zabiegi kosmetyczne.

Informacje o Biologique Recherche: www.biologiquerecherche.com.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube