Seminarium dla kosmetyczek w siedzibie BABORa, 26-30.04.2015

Exif_JPEG_PICTUREBIO-KOSMETYKA® i BABOR jak co roku zaprosiły grupę polskich profesjonalistek na kilkudniowe, zagraniczne seminarium w siedzibie firmy BABOR w Aachen. Organizatorzy zadbali zarówno o merytoryczną zawartość programu jak i imprezy towarzyszące.

Tegoroczne spotkanie było szczególne ze względu na świętowany przez BIO-KOSMETYKĘ® jubileusz 25-lecia. Przedstawiciele firmy BABOR pamiętali o tej wspaniałej rocznicy przekazując współwłaścicielce BIO-KOSMETYKI®, pani Bożenie Bieńkowskiej, statuetką z dedykacją i laserowym hologramem róży oraz pogratulowali szeregu sukcesów
w promowaniu marki na rynku polskim.

Seminaryjna część pobytu skoncentrowana była na tegorocznych nowościach – luksusowej linii anti-aging ReVersive wraz z treningiem relaksacyjnym mięśni, rewolucyjnych dwufazowych ampułkach Doctor Babor oraz prezentacji kamery Derma Vizualizer do profesjonalnej diagnozy skóry. Przypomniano również inne spektakularne osiągnięcia działu badań i rozwoju, m.in. koncentraty z 20-procentową witaminą C i innowacyjnym składnikiem roślinnym, 16-krotnie skuteczniejszym od retinolu.

www.babor.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube