Siódme urodziny firmy Biotec Lasers Polska

W połowie października w Regent Warsaw Hotel swoje siódme urodziny, wspólnie z klientami, świętowała firma Biotec Lasers Polska. Spotkanie posłużyło nie tylko przyjrzeniu się jej historii, ale i wymianie doświadczeń oraz zaprezentowaniu nowości.

Migawki z siedmiu lat pracy, najgorętsze nowości oraz rozmowy o doświadczeniach w pracy na sprzęcie Biotec – świętowanie siódmych urodzin firmy Biotec poświęcone było nie tylko sukcesom, ale i możliwościom, jakie urządzenia Biotec Lasers Polska mogą dać w przyszłości. Istniejąca od 2011 roku spółka Biotec Lasers Polska aktualnie współpracuje już z przeszło 120 gabinetami kosmetologii oraz medycyny estetycznej w Polsce i to właśnie z nimi przedstawiciele firmy świętowali siedem lat obecności na rynku.

 

Siedem lat minęło!

Zebranych przywitał Marcin Łyjak, prezes Biotec Lasers Polska.

– Wyrastaliśmy jako mała firma rodzinna. Siedem lat temu znaliśmy każdego z naszych klientów osobiście – wspominał podczas spotkania. Obecnie skala działalności na to nie pozwala, ponieważ spółka dostarcza urządzenia Biotec do coraz większej liczby gabinetów w całym kraju.

Migawki z siedmiu lat pracy zaprezentowała Silvia Peruzzo, export manager Biotec Italia. Z urządzeń włoskiej firmy korzysta się już w przeszło 60 państwach, w tym – od 2011 roku – w Polsce. Biotec Italia skupia się na oferowaniu sprzętu do odnowy biologicznej skóry, liftingu, ujędrniania, wyszczuplania i modelowania sylwetki oraz usuwania przebarwień. Urządzenia wykorzystują najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie w branży medycznej oraz beauty. Biotec Italia duży nacisk kładzie również na badania i certyfikowanie swoich urządzeń.

 

Wspólnie o nowościach

Świętowaniu urodzin towarzyszyły prezentacja Biotec Italia, wymiana doświadczeń i wyróżnienie gabinetów współpracujących z firmą certyfikatami i statuetkami.

Gościem specjalnym urodzin była Katarzyna Figura – która jako ambasadorka Biotec, od lat z zadowoleniem korzysta z technologii i marek kosmetycznych Biotec, co potwierdziła w trakcie swojego krótkiego wystąpienia.

Nowe aparatury Biotec przedstawiła Karolina Marcinkowska, ekspert i szkoleniowiec Biotec Lasers Polska.

– Biotec bardzo sobie ceni technologie łączone i synergie zabiegowe, rzadko kiedy, a właściwie w ogóle nie oferuje sprzętu, który bazowałby tylko na jednej technologii. Dbamy o to, aby można było pracować swobodnie, w szybki i bezpieczny sposób, nawet w trudno dostępnych obszarach – podkreśliła Karolina Marcinkowska.

Zobacz film:

 

7 urodziny BiotecLasers Polska (od lewej): Janusz Olewiński – wiceprezes Biotec Lasers Polska, Silvia Peruzzo – export manager Biotec Italia, Katarzyna Figura – ambasadorka marki Biotec, Marcin Łyjak – prezes Biotec Lasers Polska

7 urodziny Biotec Lasers Polska (od lewej): Marcin Łyjak – prezes Biotec Lasers Polska, Janusz Olewiński – wiceprezes Biotec Lasers Polska, Katarzyna Figura – ambasadorka marki Biotec

7 urodziny Biotec Lasers Polska, lekarze i kosmetolodzy – nagrodzeni w kategorii Diamentowy Partner Biotec

7 urodziny Biotec Lasers Polska, lekarze i kosmetolodzy – nagrodzeni w kategorii Platynowy Partner Biotec

7 urodziny Biotec Lasers Polska, lekarze i kosmetolodzy – nagrodzeni w kategorii Złoty Partner Biotec

7 urodziny Biotec Lasers Polsk, Silvia Peruzzo – export manager Biotec Italia w czasie prezentacji „Migawki z 7 lat współpracy”, Marcin Antosiak – Biotec Lasers Polska

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube