Skin Results jest tym, czego potrzebujesz w terapii AHA & ANTI -AGING

skinreslut300Skin Results to innowacyjna linia,  oparta na kwasach AHA zamkniętych w liposomach. Dzięki dwu etapowemu rozwiązaniu, kwasy docierają głębiej niż tradycyjne zabiegi  keratolityczne. Pierwszy to efekt natychmiastowego, silnego wygładzenia oraz nawilżenia z widocznym  spłyceniem zmarszczek. Drugi polega zaś na stopniowym uwalnianiu AHA z liposomów w głębszych warstwach skóry, uzyskując efekt odnowy komórkowej poprzez przyspieszenie pracy fibroblastów.

 

  • HIT w linii Skin Results – SERUM 20!

Preparat do pielęgnacji domowej z 5% kwasami do codziennego stosowania. Dla każdego typu cery, przygotowującej się do zabiegów z kwasami, jak i podtrzymania efektów terapii  Glyco Skin Results.

  • Skin Results SERUM 40  (pH 3,5; 2% AHA w Liposomach + 10% AHA)
  • Skin Results SERUM 60  (pH 3,0; 2% AHA w Liposomach + 20 % AHA)

Kwasy z kompleksem AHA (kwas  glikolowy, mlekowy, jabłkowy, cytrynowy oraz winowy) dedykowane są  do osób z cerą normalną, dojrzałą oraz  z tendencją do przebarwień, jak i zmarszczek. Rezultatem jest:  rozjaśnienie przebarwień, silne wygładzenie i poprawa jędrności skóry. Wspaniałe działanie przeciwbakteryjne, w widoczny sposób poprawia wygląd cer problematycznych.skin_results_grafik_380x200

  •  AHA Maska (pH 5; 6% AHA w Liposomach)

Jest to profesjonalna Maska o potrójnym działaniu: przeciwzmarszczkowym, nawilżającym oraz delikatnie złuszczającym. Dzięki kwasom AHA zamkniętym w liposomach, daje długotrwały efekt odmłodzenia skóry i zapewnia gwarantowane działanie anti-aging. Idealna zarówno po zabiegach z kwasami, jak i również do innych zabiegów odmładzająco/ujędrniających. Świetna pod algi.

 

ahaZABIEG GLYCO SKIN RESULTS

Regularne stosowanie preparatów z linii Skin Results, poprawia wygląd cery, poprzez  spłycenie zmarszczek, zmniejszenia liczby przebarwień, oraz wszelkich niedoskonałości takich jak ślady po trądziku. Nasza twarz po tak skutecznej pielęgnacji, ma zdrowy równy koloryt i pozostaje na długo jędrna napięta , mocno nawilżona.

PREPARAT

WYKONANIE

EYE MAKE UP REMOVERnanieść na waciki i wykonać demakijaż
FOAM CLEANSERrozprowadzić w wilgotnych dłoniach, wykonać demakijaż twarzy, szyi, dekoltu; zmyć
FERMENT PEELINGZmieszać wg wskazań, nałożyć na ok. 7 min, utrzymywać wilgotność; Wykonać masaż głowy, zmyć peeling.
SERUM INDEX 40nałożyć na okolicę zabiegową, pozostawić na 7 min, zmyć
SERUM INDEX 60nałożyć na ok.7 minut; zmyć; nałożyć maskę
AHA MASKnałożyć na 15 minut; W tym czasie wykonać masaż dłoni i rąk na Body Lotion. AHA Mask usunąć ciepłym kompresem.
HYDRO LIQUIDnanieść na waciki i przemyć skórę
SENSISOMIwmasować w skórę stosując technikę Kryształowych Pałeczek
GOLDEN EYE BALM
SENSITIVE SKIN CREAM
 
nanieść kolejno produkt pod oczy, twarz i szyję.

www.phyris.pl

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube