Spa Consulting – gwarancja sukcesu

marina825Dziś nie trzeba już nikogo przekonywać do tego, że spa to nie tylko cztery ściany i zaopatrzenie ich w kosmetyki i urządzenia, lecz także, a może przede wszystkim – dobry projekt, koncepcja i zaoferowanie spójnej całości, którą pokocha nawet najbardziej wymagający klient. Dlatego niezwykle ważnym, kluczowym wręcz etapem tworzenia spójnej inwestycji jest dziś dokładna analiza, konsultacja i doradztwo profesjonalistów.

Właśnie takie założenia przyświecały firmie Intersun – jednemu z najbardziej znanych dystrybutorów, wyposażających luksusowe ośrodki odnowy biologicznej w niezbędny sprzęt. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie niezależnego projektu – Spa Consulting, w którym zespół doświadczonych  specjalistów i konsultantów oferuje pomoc obiektom beauty na każdym etapie ich działalności: od planu inwestycji, przez jej realizację, po działania marketingowe.

Live Spa

Rosnące zainteresowanie tematyką spa sprawia, że coraz większa liczba hoteli, pensjonatów, gabinetów odnowy biologicznej i kosmetycznych stara się przystosować do tego rodzaju usług. Firmy wyprzedzają się w propozycjach dotyczących odpowiednich kosmetyków, sprzętu oraz menu zabiegowego. Inwestorzy, tworzący lub ulepszający swoje obiekty beauty, mają przed sobą jednak dużo więcej wyzwań – chociażby takich jak analiza rynku i konkurencji, zaplanowanie unikalnej koncepcji, aranżacja itp. Unikalny program Live Spa, stworzony przez firmę Intersun w projekcie Spa Consulting, łączy wszystkie te wymogi i potrzeby, oferując usługę na światowym poziomie, dopasowaną do realiów geograficznych, ekonomicznych i demograficznych Polski. Założenia programu są dostosowane indywidualnie, w zależności od kategorii spa: resort spa, club spa czy day spa.

remes600Realizacja projektu

Realizacja programu przebiega, poczynając od zaplanowania wstępnej koncepcji, poprzez projekt architektoniczny, aranżację wnętrz, po wybór sprzętu, dobór zabiegów i preparatów, zatrudnienie oraz szkolenie personelu, a także pełne opracowanie marketingowo-reklamowe. Wszystko to w uzgodnieniu z klientem, przy bezpośrednim nadzorze specjalistów z każdego zakresu. Klientom proponowana jest również kompleksowa oferta preparatów kosmetycznych firmy Reneve – szeroka oferta preparatów i zabiegów do pielęgnacji twarzy, ciała, hydroterapii i rehabilitacji gwarantuje szeroki wachlarz usług dostosowanych do potrzeb i wymagań każdego klienta nie tylko w salonie kosmetycznym, lecz także w gabinecie odnowy biologicznej oraz ośrodkach spa. Wartościowym uzupełnieniem pielęgnacji, prowadzonej przez doświadczone kosmetyczki, jest szeroka gama preparatów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań cery klienta, do kontynuacji w domu. Ważnym elementem działalności są regularne szkolenia, organizowane w kraju i za granicą, z zakresu składu preparatów, metod ich stosowania oraz nowych produktów wprowadzanych na rynek, zgodnie z panującymi trendami w świecie nowoczesnej kosmetyki.

Analiza inwestycji, projekt, aranżacja wnętrz… wszystkie wspomniane zagadnienia wymagają czasu, doświadczenia i pracy wielu ludzi. Chcąc uchronić się przed błędami, które mogą wiele kosztować, warto skorzystać z doradztwa firmy, która wie, jak tego uniknąć. Ponad 40 udanych realizacji – to liczba, która mówi sama za siebie. Zobacz, kto zdecydował się budować swoja markę razem z firmą Intersun: www.spaconsulting.pl/nasze-realizacje.html

 koncepcja825

www.spaconsulting.pl

www.intersun.pl

Artykuł pochodzi ze Spa Inspirations 3/2014 – wydanie drukowane / e-wydanie

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube